Jak bez ryzyka i odpowiednio stosować sterydy - zwiększona tkanka mięśniowa a fikcje związane z Metanabolem

Wiele osób chciałoby mieć wysportowaną figurę oraz ładny wygląd. Rozpoczynamy więc gimnastykę na siłowni wraz ze ścisłą dietą. Chcemy jak najprędzej osiągnąć wymarzone efekty, jednak nie zawsze udaje się nam je osiągnąć. Wówczas zaczynamy myśleć o wspomaganiu. Przykładem jest tu słynny Metanabol. Dla laików - Metanabol to nazewnictwo komercyjna sterydu anabolicznego - metandrostenolonu i jest pochodną testosteronu.

Kulturysta
Redaktor: Erik Nomm
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Już w latach sześćdziesiątych minionego wieku stał się znanym środkiem wśród sportowców. Przedstawiana substancja jest niedroga, jednak bywa fałszowana ze względu na swą dużą popularność. Niekiedy zamiast metanabolu sprzedawany jest inny tańszy zamiennik, dlatego trzeba kupować z głową i inwestować w sprawdzone preparaty.

Używając ten steryd w dawkach bezpiecznych można dość szybko zauważyć poprawę formy oraz zwiększoną masę.

Intrygują Cię przedstawiane tu tematy? Jeżeli tak, to kliknij dodatkowo ten link - są tu ważne informacje, które także Cię zaciekawią!

Metanabol przyjmuje się w tzw. cyklach. Już po pierwszej fazie dostrzec można przyrost mięśni do około pięciu lub dziesięciu kilo. Podstawą pozytywnych efektów jest właściwe odżywianie, ponieważ Metanabol powoduje dodatni bilans azotowy, jak też zwiększa syntezę białka. Inaczej mówiąc, posiłki wraz ze sterydem powodują przyrost tkanki mięśniowej. Bywa, iż ujawniają się problemy z zatrzymaniem wody w organizmie, co ma związek z utratą masy ciała po zakończonym cyklu.

Dlatego też należy ostrożnie stosować preparat oraz pomyśleć nad częstotliwością jego spożywania. Można osłonić wątrobę konkretnymi środkami, jeżeli decydujemy się na następną fazę Metanabolu.Korzystnym rozwiązaniem jest zażywanie preparatu sprzedawanego pod nazwą Sylimarol. Jest to substancja która ma na celu chronić i wspierać wątrobę. Gdy chcemy zaś oczyścić organizm z metandrostenolonu najlepiej rozważyć wykorzystanie środka o nazwie Clomidem.

kulturysta
Redaktor: Kasey Eriksen
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Podsumowując - ryzyko związane z zażywaniem sterydu jest spore. Odpowiednia dieta oraz uzupełniające środki chroniące wątrobę mogą jednak uchronić przed efektami ubocznymi. Niemniej decyzja uzyskania idealnej sylwetki w szybkim czasie a zdrowie przychodnia lekarska nowy dwór mazowiecki należy do każdego indywidualnie. Nie trzeba chyba nikogo przekonywać, że właściwe podejście do tego tematu to podstawa. Jeżeli będziemy z głową przyjmowali substancje wspomagające, szybko osiągniemy efekty bez szkody dla organizmu.
20-10-10 07:25:14
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.