Sport i odpoczynek|Sport czyli relaks

Co tu dużo mówić, prawda jest taka, że jeśli nie ćwiczymy to prędko umknie nasza jędrność i gibkość. Cóż, tylko dzieciaki mogą bezkarnie robić, co im się tylko podoba a i tak zawsze wspaniale się prezentują. Kiedy dorastamy bycie „pulpecikiem” dla całej rodziny, staje się koszmarem w szkole. Z tego powodu dobrze jest ćwiczyć. Ale sporej liczbie osób sport kojarzy się z czymś trudnym i często upokarzającym, bo jak ma się kilka kilogramów nadwagi, to zawsze jest się ostatnim na mecie. A jeśli w ogóle się nie ćwiczy i waży odpowiednio, ale nie potrafi się złapać piłki do kosza to też nie jest zbyt fajnie. Z tego powodu warto pamiętać o tym, że sport w prosty sposób można połączyć z przyjemnym spędzaniem czasu. Otóż sport i rekreacja powinny być nierozłączne. Możemy wybrać się na szybszy spacer ze kimś ze znajomych, możemy pójść na plażę i poodbijać piłkę do siatki z rodzeństwem. Takie małe kroki są w stanie pomóc nam w uczeniu się sportu. A jeśli zaczniemy spędzać wolny czas właśnie uprawiając jakiś sport to od razu poczujemy się lepiej.
Sport to zdrowie

Następne artykuły

Nieco info o rowerów

rower
Redaktor: Centrum Naturhouse
Zaczerpnięte z: Centrum Naturhouse
Jazda rowerem powoduje, że będziemy sporo bardziej radośni. Jeżeli wysiłek powoduje wiele radości, pewnie będziemy dużo rzadziej uskarżali się na własne życie. Polska na nieszczęście jest miejscem, w którym niemal każdy ciągle narzeka, nic się nie podoba. Generalizacja, lecz czy tak po prawdzie nie pasujemy do owego opisu? Postarajmy się zawalczyć z kiepskim humorem, lecz także niepotrzebnymi kilogramami. Prawda jest taka, że Rowery w każdym przypadku są wielką pomocą. Szkoda, iż w naszym kraju nie jest jak w choćby Holandii, a więc rowerzyści generalnie nie mają prostego dojazdu do pracy. Na Zachodzie bardzo wielu ludzi dojeżdża właśnie rowerem do pracy.


na zajęciach fitness
Redaktor: Rockwall TX Cuckold Couple
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Niektórzy lubią ćwiczyć na zajęciach z wychowania fizycznego, a dla wielu to istna mordęga. Jednak, kiedy nie chodzimy już do szkoły nagle czujemy, że sport i rekreacja to najlepsze, co można było sobie wymarzyć.

Zaintrygowały Cię notki zawarte w tym wątku? Jeżeli tak, to czytaj więcej (http://mydance.pl/) zbliżone wiadomości, dotyczące tego tematu. Zapraszamy do nowej witryny.

Nie mamy ochoty latem wylegiwać na plaży i opalać, bo lepiej wypożyczyć rower (siodełka i sztyce podsiodłowe) lub narty wodne i poszaleć. Nie mamy ochoty jesienią siedzieć pod kocem i oglądać seriali, bo wolimy pójść na basen albo na zajęcia z tańca. Jak już szaleć, to może nurkowanie? Wtedy warto zadbać o dobry, profesjonalny sprzęt - . Nagle wychodzi na to, że jeżeli spędzać wolny czas to tylko aktywnie. Jest ogrom interesujących opcji, ścianki wspinaczkowe, bieganie, aerobik, zajęcia z boksu itp. Co tylko sobie wymyślimy. I nagle dociera do nas, że niepotrzebnie braliśmy zwolnienia na zajęcia z wf.

Wiadomo, że wiele zależy od nauczyciela, ale bardzo często jest tak, że jak dziecko się uprze, że nie będzie ćwiczyło to nie zmieni zdania. Dlatego dobrze zamiast standardowych zajęć dać również uczniom coś innego i od czasu do czasu trochę z nimi potańczyć albo nauczyć ich paru pozycji z jogi. Dziecko, które od małego polubi sport (Kurs trenerski Radom) może naprawdę sporo zawojować w którejś dziedzinie sportu, a co najważniejsze wygra własne zdrowie. Zamiast, więc kazać dziecku ćwiczyć na wf powinniśmy, jako rodzice, zauważyć, co mu w tych lekcjach nie odpowiada. Musimy postarać się poznać przyczyny tego „nie chcę” i uporać się z nimi.
19-11-27 07:10:32
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.