W XXI wieku istnieje kult urody i młodości oraz bycia fit - każdy chce czuć się świetnie we własnej skórze i stara wpisać się w dzisiejsze trendy

Bycie slim jest trend, który był zainicjowany w drugiej połowie XX wieku i istnieje do teraz. Wystarczy popatrzeć na aktorki i lalki Barbie, by zrozumieć, że są środowiska, w których trend ten został nawet mocno wyolbrzymiony.


Niemal z każdej strony kobiecego miesięcznika patrzy na nas piękna i szczupła aktorka.


Następne artykuły

Kraków - miasto królewskie

Podręczniki do nauki języków
Redaktor: Sarah Joy
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Zapewne każdy mieszkaniec naszego kraju choć raz był w Krakowie. To piękne miasto, do którego ściągają rzesze turystów nie tylko z naszego kraju, ale także z całego świata. Polacy często lubią wpadać do Królewskiego Miasto choćby na weekend, by móc poczuć jego wyjątkowy klimat.


Kraków - piękny o każdej porze roku


Prawdą jest, że znaczny procent gwiazd nie wygląda w rzeczywistości tak, jak w magazynie. Ich idealny wygląd na fotografiach to zasługa retuszu. Jednakże pragnienie bycia szczupłym, to nie tylko pościg za spełnianiem wymogów brutalnego świata show biznesu. To też po części troska o swoje zdrowie, gdyż osoby z nadwagą miewają kłopoty z cholesterolem oraz stawami. Częściej bywają także narażone na wylewy. Zatem jeżeli masz nadwagę, to trzeba coś z tym zrobić. Nie w tym celu, aby prezentować się jak gwiazdy, ale po to, aby cieszyć się zdrowiem i czuć się dobrze.


lokale
Redaktor: Isengardt
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Warto pojechać na wczasy odchudzające w górach. Zdrowe powietrze oraz częste długie spacery pośród drzew, spowodują, że szybciej spalimy zbędne kilogramy. U siebie mamy możliwość zapisać się na fitness, ale dla większości ludzi to szalenie nudne, gdyż trzeba biegać na bieżni i patrzeć się w ten sam punkt. A w górach mamy cudowny krajobraz, świeże powietrze i śpiewające ptaki.


Czego pragnąć jeszcze Ponadto, na takim turnusie mamy ciągły kontakt z trenerem oraz doktorem. Rozpiszą najlepszy dla nas trening, który zapewni rezultaty.
17-12-05 15:45:33
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.