Przyszłość już dziś otwiera przed nami swoje ekologiczne i funkcjonalne wyjścia. Bidon z filtrem węglowym to innowacyjny wyrób dla każdego!

W latach nowatorskich rozwiązań naprzeciw wymaganiom turystów i podróżników, a też sportowców i reszty osób wychodzi eko technologia. Jeszcze parę lat temu nikt nie wyobrażał sobie, że będzie można bez zmartwień napić się wody z rzeki, jeziora, czy strumienia. Współcześnie jest to w pełni możliwe dzięki ewolucji nauki, a co najistotniejsze jest to naturalne.

Bidon
Redaktor: Incase
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Wyjściem, które zapewnia naturalne picie wody jest bidon z filtrem węglowym. To dzięki niemu nie trzeba już kupować wody ze sklepu, gdyż ta z kranu w domu, czy podczas podróży ta z jeziora, czy rzeki może tak samo nasycić nasze pragnienie. Specjalne butelki filtrujące przy właściwym używaniu potrafią wystarczyć nawet na kilka lat. Jedyną rzeczą, jaką należy w nich wymieniać, to filtry węglowe, które (zależnie od producenta) po około pół roku, lub po przelaniu 100-150 litrów wody zużywają się.

Bidon z filtrem węglowym jest rzeczą wielokrotnego użycia. Jest wykonany z dużej jakości plastiku, wolnego od biosfenolu A, PCV i ftalanów. Zwyczaj działania umieszczonego w środku butelki filtra węglowego jest prosta – woda przepływa przez naładowaną dodatnio przestrzeń filtrującą, a ujemne jony zanieczyszczeń są wyłapywane i zaciągane do powierzchni granulek węgla. Tego typu filtry (filtr powietrza skuter) węglowe mają obowiązek spełnić wymogi światowe w kwestii redukcji zanieczyszczeń organicznych oraz zapachu i smaku chloru w zwykłej wodzie w kranie.


Następne artykuły

Jak uniknąć kontuzji? Inwestuj odpowiedni sprzęt!

trasy
Redaktor: centralniak
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Kontuzje przy uprawianiu sportu są sprawą naturalną. Prawdopodobnie każdy, kto zajmował się sportem, miał przynajmniej 1 kontuzję w życiu. Jednak to, że wypadki się zdarzają, nie oznacza to, że nie da się zminimalizować ryzyka ich wystąpienia.


1 z wielu najczęstszych przyczyn kontuzji bez wątpienia jest źle dobran sprzęt sportowy.
Aktualnie setki tysięcy osób z ogromnym sukcesem używa bidonów z takim rodzajem filtrowania. Dzięki łatwości stosowania, ekologicznej i wyczuwalnej efektywności działania oraz funkcjonalności co rusz więcej osób je wybiera. To iście ekologiczna i ekonomiczna odpowiedź dla butelkowanej wody ze sklepu. Bidon z filtrem węglowym to najbardziej innowacyjny trend polecany dla każdego, komu nie jest obojętna ekologia i zdrowie.

Wodę z tego rodzaju butelki można natychmiast po nalaniu wypić, gdyż filtr węglowy działa błyskawicznie. Media i ludzie coraz więcej mówią o przełomu w przenośnej filtracji wody.

Wejdź na ten link oraz zobacz więcej szczegółowych informacji odnoszących się do analizowanego tutaj tematu. Na pewno jest on bardzo emocjonujący.

Dzięki takiemu rozwiązaniu wytwarzamy mniejszą ilość odpadów, mamy tańsza i też świetnej jakości alternatywę, którą mamy możliwość każdorazowo zabrać ze sobą i napełnić.
21-06-08 08:28:04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.