Dominikana jako wspaniały kraj z gorącym klimatem

Dominikana to idealny kraj z idealnym klimatem, gdzie wysokie temperatury są przez cały rok. To miejsce to piękne, rajskie plaże z delikatnym piachem w znakomitym odcieniu.


parki
Redaktor: Maciek Lulko
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


dominikana z niemiec


Następne artykuły

atmosfera naszego wybrzeża

Morze Bałtyckie o wschodzie słońca
Redaktor: dicau58
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Piaszczyste wybrzeża, wydmy i prześliczne zachody słońca na sopockim molo, własne polskie morze bez negowania może pochwalić się wieloma uroczymi atrakcjami, chwilami i przelotnymi sekundami, jakie nie każdy umie uznać. Jeżeli jednak zdecydujemy się na wczasy nad Morzem Bałtyckim, zdecydowanie winniśmy dać sobie szansę na wykrycie wszystkich magii tego miejsca.


wycieczki - zbliżenie
Redaktor: Tomasz Lewicki
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Lazurowe, czyste i o doskonałej temperaturze morze z falami, jakie mogą sprzyjać surferom. To przezroczyste wody i mnóstwo możliwości do obserwowania podwodnego świata. Być może nie są to najpiękniejsze rafy koralowe na globie, lecz warto zagłębić się na chwilę i spojrzeć na piękno świata podwodnego. Dominikana ma bardzo zróżnicowane ukształtowanie terenu. Środkowa, górzysta część, porośnięta jest tropikalnymi lasami, natomiast brzegi to wielokilometrowe piaszczyste plaże, z których jest znana wyspa.


W Kraju brak odpowiednich połączeń powietrznych, toteż warto wybrać opcję Dominikana z Niemiec. W czasie przebywania w owym miejscu koniecznie wypada posmakować niesamowitych owoców morza, a już na pewno langusty i ślimaki. Prócz tego warto skosztować także smażonych platanowców i empanady. Jest tam wiele parków narodowych, na terenie których znajduje się dużo przepięknych jaskiń, wodospadów i innych cudów przyrody.


Ciągle wiejący pasat pozwala na uprawianie kitesurfingu i windsurfigu przez pełny rok. Wakacje na Dominikanie to doskonały relaks. Jedni wybiorą wielogodzinne wylegiwanie się na piasku, inni kąpiel w lazurowej wodzie, lub wyjazd (zobacz również stadion Barcelona) w głąb wyspy. Znakomitym rozwiązaniem na odpoczynek jest oglądanie metropolii i jej kolonialnych zabytków.


Dzięki bogato rozwiniętej infrastrukturze turystycznej turyści mogą liczyć na relaks najwyższej kategorii. Luksusowe hotele, miła obsługa i przyjaźnie usposobieni ludzie pozwalają w pełni cieszyć się z piękna tej rajskiej wyspy.
19-10-29 07:18:10
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.