Tunezja nęci wielokulturową tradycją, wielkimi plażami i niskimi cenami na spędzenie wyśmienitych wakacji

Tunezja to jedno z ukochanych punktów na spędzenie wakacji przez Polaków. Zdecydowanie jest to kraj, który wabi szerokimi plażami, klimatem morskim czy tradycją i kulturą afrykańskich mieszkańców. Państwo jest w południowej części Afryki nad samym Morzem Śródziemnym.

architektura
Redaktor: grolli77
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Wakacje Tunezja to fenomenalna atrakcja dla każdego. To kraj, w którym tradycja przekłada się z innowacyjnością. O wielkiej historii tego kraju znamionują między innymi na wszelkim kroku spotykane punkty wykopalisk archeologicznych i różne antyki z różnych er, takie jak podziemne wille rzymskie w Bulla Regia, a także amfiteatr w El Jem czy łuk triumfalny w Haidrze, Ogromny Meczet w Kairouanie, cytadele hiszpańskie oraz świątynie bizantyjskie, itp. Dla pasjonatów golfa są przygotowane duże nowoczesne pola golfowe, lecz również są tu korty tenisowe, ośrodki thalassoterapii, przystanie jachtowe czy też ośrodki nurkowania. Każdy odszuka tu coś dla siebie. Śliczne szerokie plaże zalane złotymi piaskami, promienie słońca oraz czyste nadmorskie powietrze wabią żeby się opalać. Świetne palmy i drzewa oliwne można podziwiać w każdym zakątku kraju.

Następne artykuły

Każdy czas wydaje się być świetny na to, by uciec z miasta - odpocząć oraz pooddychać czystym powietrzem

Rezerwacja
Redaktor: Bureau of Land Management Oregon/Washington
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Nigdy nie należy zapominać o tym, że ludzkie ciało oraz umysł muszą mieć szansę regeneracji. Zawsze jest najlepszy moment, aby gdzieś wyjechać i zmienić towarzystwo, choćby na kilka dni.


Fantastyczna pustynia (ekskluzywne oferty) leżąca w południowej części państwa zaprasza miłośników przygód. Kunszty artystyczne to wpływ szeregu kultur. Mieści ważny składnik dziedzictwa etnicznego obywateli oraz jest pod troskliwą opieką Etnicznego Ośrodka Kunsztu Artystycznego. Królują tu kapitalne warunki do uprawiania sportów wodnych, a sprzęt jest okazja pożyczyć w zasadzie w wielu punktach nabrzeżnych.

budynek
Redaktor: Sergio Conti
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Tunezję jest możliwość zwiedzać na rowerze czy też skuterze, co jest imponującą energiczną przygodą dla wszystkich. Wakacje Tunezja posiadają szereg ciekawych cenowo ofert. Biura podróży oferują w małych kosztach wczasy last minute, a hotele przygotowują wiele przygód dla podróżników. Tunezyjczycy są przyjaźnie nastawieni dla podróżników oraz stale służą wsparciem. A kuchnia to rozkosz dla podniebienia wszystkich.
20-09-07 07:41:03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.