Rozmaite warianty trampolin

Na rynku dostępne są rozmaite rodzaje trampolin. Różnią się pomiędzy sobą wymiarem, zastosowanym tworzywem, także zastosowaniem.


Te przeznaczone dla najmłodszych zasługują na szczególną uwagę.


Nabywając taki towar należy pod uwagę brać przede wszystkim ich bezpieczeństwo. Ważne jest to, aby mata w trampolinie była solidna i odpowiednio elastyczna, a do tego obszyta specjalną taśmą chroniącą matę przed rozdarciem. Dla dzieci najlepsze są trampoliny z siatką wewnętrzną, jaka ubezpiecza stelaż, również sprężyny. Trampolina do domu jest mniejsza niż ta przeznaczona do ogródka. Może służyć do rozrywki, także do zajęć z pociechami. Trening na trampolinie to idealny sposób na konstruktywne spędzenie wolnego czasu. To świetna alternatywa dla tych każdych osób, które chciałyby dbać o własną tężyznę. Ta przeznaczona do ogrodu może mieć duży wymiar. Zależnie od obciążenia na trampolinie ogrodowej jest w stanie przebywać parę osób.


zdrowie - obrazeczek
Redaktor: Kamil Porembiński
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Następne artykuły

Trening i dieta kulturysty nie taka znowu łatwa rzecz

książki
Redaktor: AnnieAnniePancake
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Dla każdego ceniącego się kulturysty sposób żywienia i ćwiczenia to podstawa. Jedno musi współdziałać z drugim.


Istnieje wiele mitów dotyczących treningu mięśni brzucha. Brzuch bywa tą częścią ciała, którą uwielbiamy się chwalić w lecie.


technika
Redaktor: SkiStar
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Najistotniejszym przymiotem decydującym o jakości trampoliny, a więc i o trwałości i bezpieczeństwie, jest jej budowa, oraz tworzywa, jakie zostały użyte. Wyróżniamy trampoliny z siatką i bez siatki. Wyposażone w siatkę ochronną dzielimy dodatkowo na trampoliny z siatką wewnętrzną i trampoliny z siatką zewnętrzną. Siatka zabezpieczająca pozwala uniknąć niebezpiecznych zdarzeń.


Również mata do podskakiwania powinna być skonstruowana z niezwykle wytrzymałego i jednocześnie sprężystego materiału. Sprężyny winny być wykonane porządnie, a ich mocowanie (lina ze stali nierdzewnej - sprawdzony sposób) zarówno do stelaża, jak i do maty, powinno być solidne i stabilne.
22-11-30 08:11:20
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.