"Chorobą" współczesnych szkrabów jest zbyt długie przesiadywanie z tabletem - dlatego trzeba znaleźć ich interesujące zajęcie związane ze zwierzętami

W dzisiejszych czasach raczej nie można spotkać już dzieci, które bawią się w parku. Zwykle siedzą w mieszkaniach i są zajęte swoimi telefonami.


finanse, pieniądze


Następne artykuły

Chcesz zrobić swoim dzieciom frajdę na wakacje? Sprawdź ofertę basenów dla najmłodszych!

Owoce
Redaktor: Michael Stern
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Zwykle staramy się zapewnić swoim dzieciom jak największą ilość rozrywek na wakacjach - stąd częste wyjazdy na rodzinne wczasy. Co jednak zapewnić do robienia swoim pociechom gdy skończył nam się już urlop, a jednocześnie dzieci wróciły z obozu lub wakacji spędzanych u dziadków? Możecie wówczas pomyśleć przykładowo o zorganizowaniu basenu przy swoim domu - to wbrew wszystkim pozorom nieduże koszty, a równocześnie fantastyczna zabawa - każde dziecko zdecydowanie ucieszy się bardzo z własnego basenu!


Z tego powodu ważną misją rodziców jest, żeby zaszczepić młodym miłość do zwierzaków. To da im możliwość później znaleźć sobie jakieś hobby.


Jeśli nasze dziecko lubi czytać książki czy oglądać filmy o koniach, to jest to dowód na to, że musimy w nim zaszczepiać miłość do tych zwierząt. Warto więc naszego szkraba zapisać do szkoły jeździeckiej. Nauczy się tam nie tylko na koniu jeździć, ale także będzie z nim spędzał czas. Nauczy się pewnego rodzaju odpowiedzialności za żywą istotę. Pojmie, że koń (www) musi otrzymywać jedzenie o określonych porach i że jego boks musi być wysprzątany. Zwierzę wszakże czuje. Wobec tego nie może poczekać z jedzeniem długo, żeby szkrab miał możliwość skończyć grę. Jeżeli nasze maleństwo złapie przysłowiowego bakcyla i będzie wyrażało taką chęć, to możemy go wyprawić na kolonie jeździeckie. Przez dwa tygodnie będzie przebywało blisko natury. Będą większą grupa wybierać się na konne przejażdżki do lasu. Będzie mogło oddychać czystym powietrzem. Znajdzie także nowych przyjaciół. Może któreś z dzieci przyjechało z naszego miasta i nasz szkrab będzie miał ochotę kontynuować znajomość także po zakończeniu kolonii.


Wiadomo, że wspólne pasje łączą ludzi i pewnie będzie to początek braterstwa na wiele lat. Konie uczą wszakże cierpliwości, ale też szacunku do wszystkich istot.
21-12-01 07:26:07
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.