Jaki sprzęt na pewno warto wziąć ze sobą wybierając się na dalekie wakacje?

Wybierając się w daleką podróż warto zrobić listę rzeczy, jakie ze sobą zabierzemy. W dzisiejszych czasach wielu ludzi podróżuje na urlopy w dalekie zakątki świata, pragnąc przy tym nie tylko wypocząć, ale również doświadczyć czegoś wyjątkowego, nierzadko podróże takiego rodzaju powiązane są z innymi atrakcjami, przykładowo skokami na spadochronach, czy innym rodzajem sportów ekstremalnych. W takich sytuacjach należy pamiętać o tym, aby te ekscytujące momenty zachować na pamiątkę, abyśmy mogli przypomnieć sobie wszystko po latach.


kamera
Redaktor: cellanr
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Dobrze jest więc nie zapominać o sprzęcie rejestrującym obraz. W ostatnich latach hitem jest kamera gopro hero 3, która może pracować w mocno ekstremalnych warunkach. Kamera taka posiada bardzo dobrej podzespoły, przez co osiągniemy nią bardzo dobrej klasy obraz. Kolejną niezmiernie ważną cechą takiego typu kamery jest to, że możemy nią nagrywać praktycznie każdej sytuacji, również wtedy, kiedy skaczemy z wysokości czy też pływamy kajakiem na rwącej rzece. Kamerą taka na pewno nagramy wszelkie niebezpieczne chwile z naszej wycieczki.


Należy też pamiętać o aparacie fotograficznym. Świetnym rozwiązaniem może się okazać eos 70d, który ma zwartą budowę a przy tym robi bardzo przyzwoite fotografie. Takiego rodzaju asortyment bez wątpienia pozwoli nam nagrać i zapisać wszystkie wspaniałe chwile naszego wyjazdu, dzięki czemu będziemy mieć możliwość cieszenia się wspominając te wspaniałe chwile kiedy tylko będziemy mieli na to ochotę. Jadąc w daleką wycieczkę dobrze jest też pamiętać, aby wziąć ze sobą także cały niezbędny sprzęt, jaki będzie na potrzebny do uprawiania sportu.


kamera
Redaktor: Andrew Budreski
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Oczywiście należy przemyśleć, czy zabrać ze sobą rower, czy też lepiej jest zabrać tylko obuwie i strój do jeżdżenia, a sam rower wynająć na miejscu. Jest to o tyle rozsądne, jeśli mamy zamiar na przykład lecieć samolotem, gdzie nie możemy zabrać ze sobą tak wielkich rzeczy. O ile rower możemy wynająć będąc już na miejscu, to w sytuacji aparatu czy kamery nie będziemy mieli takiej możliwości, są to prywatne przedmioty i powinniśmy je spakować do plecaka. Nie zapominajmy też o najważniejszym, czyli o pozytywnym nastroju podczas wymarzonego wyjazdu.
19-03-03 22:15:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.