Praktyczny gadżet dla twojego mężczyzny jego wymarzonym podarkiem

Niebywale ciężko jest dać przydatny prezent dla męża. Po pewnym czasie bowiem stwierdza się, że posiada on już w swej kosmetyczce dziesięć otwartych tubek kremu po goleniu, a bokserki, które prezentujesz mu przy każdej mniejszej okazji, zamiast niespodzianki są oczywistością.


Należy wówczas rozważyć, że prawie każdy pan posiada upodobanie do zbierania interesujących przedmiotów. O konkretnym właśnie będzie mowa poniżej.


karta ninja
Redaktor: Wallet Ninja
Zaczerpnięte z: http://www.wallet-ninja.eu/
Karta przezycia albo karta przetrwania to survivalowy gadżet, który dzięki swoim małym wymiarom łatwo zmieści się w portfelu- Jego powszechne wymiary to najczęściej 45 mm x 69 mm przy grubości 2 mm. Karta przezycia wykonana jest najczęściej ze stali nierdzewnej o niewiarygodnie wielkiej twardości.

Masz ochotę pogłębić swą wiedzę z tego zagadnienia? Służymy pomocą. Wystarczy przejść na kolejną stronę i tam dowiedz się więcej hiszpania last minute coral travel szczegółów.

Ponadto oferowana bywa ona każdorazowo w komplecie z pięknym pokrowcem. Dlaczego nazywa się ją kartą przetrwania? Gdyż gromadzi aż jedenaści funkcji, które niewątpliwie mogłyby się okazać potrzebne do przeżycia w survivalowej rzeczywistości.

Karta przetrwania posiada otwieracz do konserw, klucz motylkowy, piłę z dwurzędowymi ząbkami, otwór na brelok lub kółko od kluczy, klucz oczkowy 4mm, 5 mm, 6mm, 7mm, 8mm i 10mm, wskaźnik mapowy, przyrząd do mierzenia, otwieracz do butelek, śrubokręt płaski, jak również nóż, a więc radycyjny zestaw potrzebny przy rutynowych wyzwaniach stuprocentowego mężczyzny. Ponadto, koszt tego typu gadżetu okazuje się być faktycznie mała, a twój mąż już nigdy nie będzie musiał otwierać napoju przy użyciu zębów, przykręcać śruby za pomocą noża czy cały dzień szukać otwieracza do puszki- super karta przetrwania. Przy takim uniwersalnym prezencie następne majtki czy seria kosmetyczna do golenia faktycznie zdaje się beznadziejnym pomysłem, który nie wymagał od ciebie za grosz wyobraźni.


Wbrew pozorom mężczyźni okazują się o wiele bardziej wybredni w temacie prezentów niż panie. Odmienność między płciami polega przede wszystkim na tym, że wolą oni przydatne niespodzianki.


Tych wszak obecnie mamy niewielką ilość. Być może karta przeżycia okaże się podarunkiem, który całkowicie zaspokoi męską konieczność praktycyzmu.
22-03-15 07:33:04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.