Diety w obecnych czasach nie są stosowane wyłącznie przez osoby tęgie, ale także przez te, które pasjonuje dieta kulturysty i ciężki trening

Jeśli marzy nam się nie spadek wagi, a wzrost masy mięśni trzeba zacząć wyczerpujące ćwiczenia na siłowni. Jednak ćwiczenia muszą być wspomagane prawidłową dietą, do której ustosunkujemy się jak profesjonaliści.
dieta na masę 75 kg
Redaktor: Schezar
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Dieta na masę 60 kg jest wyśmienita dla kobiet, które chcą zacząć swoją przygodę z kulturystyką. Jeśli nasze ćwiczenia są dynamiczne musimy podumać o tym, że posiłki muszą być częste, a niewielkie . Może być ich choćby pięć przez cały dzień. Najważniejsze, żeby przyjmować dużo węglowodanów oraz białka. Znajdziemy je w takich wyrobach jak kasze, sery czy drób.

Kliknij ten link - ta treść (http://www.e-militaria.pl/) wzbudzi Twoje zainteresowanie. Znajdujące się na niej treści dotyczą zbliżonej kwestii, co artykuł, który właśnie czytasz.

Istotna wydaje się również kontrola naszego metabolizmu oraz ewentualna modyfikacja diety, jeśli dostrzeżemy, że jemy za mało albo zbyt dużo. Dieta na masę 60 kg powinna być przygotowana przez specjalistę, który chętnie dopomoże nam w osiągnięciu upragnionego sukcesu.


dieta na masę 60 kg
Redaktor: Javcon117*
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Natomiast dieta na masę 75 kg, to dieta, którą zwykle zaleca się panom. Jej generalne koncepcje są identyczne jak w diecie dla kobiet. Trzeba spożywać częstsze i małe porcje jedzenia przeczytaj na . Najistotniejsze, żeby nasza dieta składała się niemal wyłącznie z węglowodanów, które muszą stanowić około 60% tego co spożywamy codziennie. Dieta na masę 75 kg ponadplanowo powinna być wzmacniana suplementami.
Istotne, aby nie jeść zbyt dużej ilości tłuszczów. Jeśli pragniemy posiadać wspaniałe i twarde mięśnie muszą być one zbudowane z białka. Tylko w takim wypadku nasza sylwetka nabierze kształtów profesjonalnego kulturysty.
22-05-24 07:30:07
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.