Z jakiego powodu latanie samolotem stanowi ciekawą alternatywę w stosunku do innych środków lokomocji.

Latanie samolotem jest coraz popularniejszym sposobem poruszania się między większymi miastami. Jak pokazuje praktyka, stanowi ono bardzo interesującą alternatywę dla pociągów, autokarów czy tym bardziej jazdy własnym samochodem.


nocleg
Redaktor: Avando
Zaczerpnięte z: Avando


parking lotnisko


Żółte auto
Redaktor: JOHN LLOYD
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


W pierwszej kolejności dużym plusem będzie tu czas, znacznie mniejszy niż przy innych środkach lokomocji. Lot z Krakowa do Gdańska będzie trwał niecałą godzinę, wraz z odprawami zajmie to wszystko koło trzech godzin. Tymczasem jakimś innym lokomocji przeznaczyć na to trzeba co najmniej dwa razy więcej, więc oszczędności są tutaj dość widoczne. Następnym istotnym argumentem są ceny, a tu samoloty wbrew pozorom także przedstawiają się atrakcyjnie. Czasami w promocyjnych ofertach trafić można na na bilety na wyloty z lotniska Pyrzowice nawet za mniej niż dwadzieścia złotych.


Z kolei wadą podróżowania samolotami jest to, że latają one tylko pomiędzy określonymi miastami, ta więc jeżeli ktoś w takim nie mieszka, to doliczyć jeszcze powinien czas przyjazdu do lotniska startowego i dotarcie na końcowe miejsce po lądowaniu. Na szczęście nie ma z tym problemów, bo wystarczy podjechać na parking lotnisko - http://www.mazuryairtravel.pl/lotem-z-warszawy-na-mazury/ -, pozostawić tam swój samochód i po powrocie go wziąć z powrotem. Na miejscu z kolei wynająć będzie można jakieś auto, wypożyczalni to oferujących jest bez liku.


Następne artykuły

Dlaczego dobra relacja z klientami jest ważna?

lotnisko
Redaktor: Rob Faulkner
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Utrzymywanie dobrych relacji z naszymi kontrahentami to ogromnie ważna sprawa. W dniu dzisiejszym można śmiało zaryzykować stwierdzeniem, że porządnie utrzymywane relacje to bezsprzecznie gwarancja przeprowadzania negocjacji zgodnie z naszymi pierwotnymi zamierzeniami.


Niektóre z podróży będą trwały krótko, lecz czasem ktoś musi wyruszyć w nieco dłuższą podróż służbową. W takim przypadku na pewno mu się może przydać jakiś wygodny nocleg w hotelu, warto pomyśleć o jego rezerwacji przed wyruszeniem w drogę.
20-02-11 09:55:18
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.