Jakie są obiekty konferencyjne Szczecin i jak są wyposażone na organizację widowisk i zadowolenie klientów?

Zamierzasz zrobić organizację konferencji i masz odpowiedniego miejsca? A może chcesz czegoś niecodziennego na specjalne okazje? Zobacz co w tym obszarze ma do zaoferowania rynek!

Jedną z opcji na szczecińskim rynku jest Hanza Tower Szczecin.


To tworzony, szczeciński wysokościowiec położony w obszarze Śródmieście-Północ przy ulicy Wyzwolenia 50, przy zbiegu Witosa i Odzieżowej. Budowa budowli Hanza Tower Szczecin rozpoczęła się jesienią 2011 roku, a dobiegnie swojego końca w czerwcu 2017 roku. Więcej ciekawych informacji znajdziesz na tej stronie . Powierzchnia użytkowa tego wysokiego budynku będzie wynosić około 54 tys. m2, z czego z kolei największą część ma mieścić powierzchnia mieszkalna – bo niemal 22 tys. m2, z prawie 400 pomieszczeniami, a trochę mniej, pomieszczenia handlowe oraz usługowe, bo prawie 18 tys. m2. Strukturę architektoniczną tego niezwykłego obiektu opracowała firma Urbicon, z kolei jego generalnym wykonawcą jest uznana firma budowlana Calbud, a deweloperem jest firma J.W. Construction. W najbliższej okolicy obiektu mieszczą się centrum handlowe Fala oraz Dom Pomocy Społecznej, a także zrenomowane jest Centrum Opiekuńczo-Lecznicze.


Hanza Tower Szczecin
Redaktor: tico_24
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Obiekty konferencyjne Szczecin to szeroka gama doboru- całkiem pomocna strona, warto zajrzeć. Nie brakuje nowatorskich obiektów konferencyjnych, położonych w dobrze rozwijającym się kompleksie biurowców. Te najbardziej uznane obiekty konferencyjne Szczecin mają w pełni zaaranżowane sale konferencyjne oraz foyer z lokum na serwis kawowy oraz lunch. Nawierzchnia takich budynków konferencyjnych została zaprojektowana wielofunkcyjnie, m.in.

Nie ociągaj się, gdyż jesteśmy tam dla Ciebie. Opracowaliśmy szalenie ciekawe posty. Chcesz się z nimi zapoznać? Zachęcamy do następnej strony.

z zastosowaniem nowych, przesuwnych ścian działowych, umożliwiających dowolnego połączenia sąsiadujących ze sobą sal. Podczas organizacji większych eventów można na takie obiekty liczyć. Obiekty konferencyjne Szczecin to interesująca konkurencja dla konferencji organizowanych w wysokiej skali hotelach. Lokum takie są zaprojektowane przez przedsiębiorstwa posiadające długoletnie doświadczenie nabyte przy przygotowywaniu setek różnorodnych wydarzeń o podłożu konferencyjno-szkoleniowym w przeróżnych budynkach hotelowych i konferencyjnych.


Następne artykuły

Wybierając się na weekend do Bełchatowa należy zarezerwować hotel w centrum miasta

noclegi
Redaktor: TravelingOtter
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Aktualnie coraz więcej osób stara się spędzać wolny czas odwiedzając Polskę. Jest to niezwykle pozytywna tendencja, jaka sprzyja rozwojowi turystyki, która następnie przyciąga coraz więcej cudzoziemców. Nie da się jednakże ukryć, iż wielokrotnie musimy odwiedzić poniektóre miasta z przyczyn zawodowych. Wtedy niezaprzeczalnie istotne jest dla nas, by hotel zlokalizowany był w śródmieściu lub w sąsiedztwie pętli transportowej.


Jako właściciele przedsiębiorstwa dobrze znają wymogi i oczekiwania klientów wobec obiektu, jak również specjalne wymogi wobec samej organizacji wydarzenia. Obiekty konferencyjne to kompleks sal szkoleniowo-konferencyjnych, zarówno komfortowo urządzonych, jak i zaaranżowanych w nowatorski sprzęt multimedialny!
21-01-16 08:06:08
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.