Jakie są obiekty konferencyjne Szczecin i jak są wyposażone na organizację widowisk i zadowolenie klientów?

Zamierzasz zrobić organizację konferencji i masz odpowiedniego miejsca? A może chcesz czegoś niecodziennego na specjalne okazje? Zobacz co w tym obszarze ma do zaoferowania rynek!

Jedną z opcji na szczecińskim rynku jest Hanza Tower Szczecin.


To tworzony, szczeciński wysokościowiec położony w obszarze Śródmieście-Północ przy ulicy Wyzwolenia 50, przy zbiegu Witosa i Odzieżowej. Budowa budowli Hanza Tower Szczecin rozpoczęła się jesienią 2011 roku, a dobiegnie swojego końca w czerwcu 2017 roku. Więcej ciekawych informacji znajdziesz na tej stronie . Powierzchnia użytkowa tego wysokiego budynku będzie wynosić około 54 tys. m2, z czego z kolei największą część ma mieścić powierzchnia mieszkalna – bo niemal 22 tys. m2, z prawie 400 pomieszczeniami, a trochę mniej, pomieszczenia handlowe oraz usługowe, bo prawie 18 tys. m2. Strukturę architektoniczną tego niezwykłego obiektu Stadion Miejski w Białymstoku > fachowy serwis opracowała firma Urbicon, z kolei jego generalnym wykonawcą jest uznana firma budowlana Calbud, a deweloperem jest firma J.W. Construction. W najbliższej okolicy obiektu mieszczą się centrum handlowe Fala oraz Dom Pomocy Społecznej, a także zrenomowane jest Centrum Opiekuńczo-Lecznicze.


Hanza Tower Szczecin
Redaktor: tico_24
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Obiekty konferencyjne Szczecin to szeroka gama doboru- całkiem pomocna strona, warto zajrzeć. Nie brakuje nowatorskich obiektów konferencyjnych, położonych w dobrze rozwijającym się kompleksie biurowców. Te najbardziej uznane obiekty konferencyjne Szczecin mają w pełni zaaranżowane sale konferencyjne oraz foyer z lokum na serwis kawowy oraz lunch. Nawierzchnia takich budynków konferencyjnych została zaprojektowana wielofunkcyjnie, m.in. z zastosowaniem nowych, przesuwnych ścian działowych, umożliwiających dowolnego połączenia sąsiadujących ze sobą sal. Podczas organizacji większych eventów można na takie obiekty liczyć. Obiekty konferencyjne Szczecin to interesująca konkurencja dla konferencji organizowanych w wysokiej skali hotelach. Lokum takie są zaprojektowane przez przedsiębiorstwa posiadające długoletnie doświadczenie nabyte przy przygotowywaniu setek różnorodnych wydarzeń o podłożu konferencyjno-szkoleniowym w przeróżnych budynkach hotelowych i konferencyjnych.


Następne artykuły

Prezentuj się szykownie zwłaszcza zimą

Dieta dla zdrowych oczu
Redaktor: sxc.hu
Zaczerpnięte z: sxc.hu
Jeżeli uwielbiamy się pięknie prezentować, mamy łatwiejsze zadanie w lecie. W zimie toporne buty i grube ubrania skutecznie utrudniają to zadanie. Należy się więc głęboko zastanowić nad doborem właściwych ubrań oraz obuwia.


Jako właściciele przedsiębiorstwa dobrze znają wymogi i oczekiwania klientów wobec obiektu, jak również specjalne wymogi wobec samej organizacji wydarzenia. Obiekty konferencyjne to kompleks sal szkoleniowo-konferencyjnych, zarówno komfortowo urządzonych, jak i zaaranżowanych w nowatorski sprzęt multimedialny!
20-02-11 09:58:03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.