Jakie są obiekty konferencyjne Szczecin i jak są wyposażone na organizację widowisk i zadowolenie klientów?

Zamierzasz zrobić organizację konferencji i masz odpowiedniego miejsca? A może chcesz czegoś niecodziennego na specjalne okazje? Zobacz co w tym obszarze ma do zaoferowania rynek!

Jedną z opcji na szczecińskim rynku jest Hanza Tower Szczecin.


Następne artykuły

Szklarska Poręba: Atrakcje, co trzeba zwiedzić

Pomnik przedstawiający kobietę
Redaktor: SkinClinic
Zaczerpnięte z: SkinClinic
Ze Szklarskiej Poręby prowadzi wiele turystycznych szlaków - miejscowość położona jest w dolinie Kamiennej, na styku Gór Izraelskich a także Karkonoszy.


Jednakże także w samej Szklarskiej Porębie jak też jej okolicach czeka na obieżyświatów bez liku atrakcji.


To tworzony, szczeciński wysokościowiec położony w obszarze Śródmieście-Północ przy ulicy Wyzwolenia 50, przy zbiegu Witosa i Odzieżowej. Budowa budowli Hanza Tower Szczecin rozpoczęła się jesienią 2011 roku, a dobiegnie swojego końca w czerwcu 2017 roku. Więcej ciekawych informacji znajdziesz na tej stronie . Powierzchnia użytkowa tego wysokiego budynku będzie wynosić około 54 tys. m2, z czego z kolei największą część ma mieścić powierzchnia mieszkalna – bo niemal 22 tys. m2, z prawie 400 pomieszczeniami, a trochę mniej, pomieszczenia handlowe oraz usługowe, bo prawie 18 tys. m2. Strukturę architektoniczną tego niezwykłego obiektu opracowała firma Urbicon, z kolei jego generalnym wykonawcą jest uznana firma budowlana Calbud, a deweloperem jest firma J.W. Construction. W najbliższej okolicy obiektu mieszczą się centrum handlowe Fala oraz Dom Pomocy Społecznej, a także zrenomowane jest Centrum Opiekuńczo-Lecznicze.


Hanza Tower Szczecin
Redaktor: tico_24
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Obiekty konferencyjne Szczecin to szeroka gama doboru- całkiem pomocna strona, warto zajrzeć. Nie brakuje nowatorskich obiektów konferencyjnych, położonych w dobrze rozwijającym się kompleksie biurowców.

Jeżeli ten tekst Cię zaintrygował, to kliknij ten link, to bardzo użyteczny artykuł (https://www.eholiday.pl/noclegi-kolobrzeg-19963.html), który opisuje podobne tematy.

Te najbardziej uznane obiekty konferencyjne Szczecin mają w pełni zaaranżowane sale konferencyjne oraz foyer z lokum na serwis kawowy oraz lunch. Nawierzchnia takich budynków konferencyjnych została zaprojektowana wielofunkcyjnie, m.in.

Nie ociągaj się, gdyż jesteśmy tam dla Ciebie. Opracowaliśmy szalenie ciekawe posty. Chcesz się z nimi zapoznać? Zachęcamy do następnej strony.

z zastosowaniem nowych, przesuwnych ścian działowych, umożliwiających dowolnego połączenia sąsiadujących ze sobą sal. Podczas organizacji większych eventów można na takie obiekty liczyć. Obiekty konferencyjne Szczecin to interesująca konkurencja dla konferencji organizowanych w wysokiej skali hotelach. Lokum takie są zaprojektowane przez przedsiębiorstwa posiadające długoletnie doświadczenie nabyte przy przygotowywaniu setek różnorodnych wydarzeń o podłożu konferencyjno-szkoleniowym w przeróżnych budynkach hotelowych i konferencyjnych.


Jako właściciele przedsiębiorstwa dobrze znają wymogi i oczekiwania klientów wobec obiektu, jak również specjalne wymogi wobec samej organizacji wydarzenia. Obiekty konferencyjne to kompleks sal szkoleniowo-konferencyjnych, zarówno komfortowo urządzonych, jak i zaaranżowanych w nowatorski sprzęt multimedialny!
20-06-08 07:48:16
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.