Z jakiego powodu na wczasy należałoby wybrać śliczne afrykańskie miasteczko Egipt?

Jak wiemy mamy na całym globie niezwykle dużo ślicznych zakątków. Można je zwiedzać poprzez calutki rok, ponieważ są to także miejsca gdzie jest ciągle upalnie nawet jak u nas jest zima.


Nie dosyć, że można by obejrzeć śliczne obrazy i wykąpać się w czyściutkim morzu, to ponadto można by zwiedzić ciekawe miejsca.


Warto na wakacje wybrać Egipt. Jest to miasteczko na Czarnym Lądzie, jakie kusi swoich odwiedzających ślicznymi hotelami oraz piaszczystymi plażami. Sympatycy nurkowania także odnajdą coś dla siebie. To miasteczko, jakie słynie ze szmaragdowego morza i afrykańskiego słoneczka. Rodziny z dzieciakami także odnajdą wiele atrakcji, ponieważ niedaleko jest do morza i w czterogwiazdkowym hotelu jest przykładowo plac zabaw dla dzieci i basen. Jest to śliczne miasteczko, które można zwiedzać poprzez cały rok. Będąc w Egipcie nie można nie zobaczyć najważniejszych antyków. Które to relikty?


rozwiązanie
Redaktor: INTEGER S.A.


Następne artykuły

Czy sprawdzaliśmy na jakim poziomie noclegi Niechorze może nam zaoferować?

noclegi niechorze
Redaktor: sszdl
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Warto popatrzeć na różne turystyczne miejsca, tak aby mieć pewność, że znajdziemy takie, w którym będziemy się dobrze czuć i w którym wszystko będziemy mieli zapewnione.


Zapewne trzeba zobaczyć piramidy w Gizie, które są świadectwem dużej oraz okazałej historii takiego kraju. Zbudowane w XXV w. p.n.e wliczane są one do 7 cudów globu starożytnego.

Przejdź na kolejną stronę - w niej czeka na Ciebie bieżący tekst tego tematu. Zrobiliśmy go dla Ciebie z chęcią.

Piramidy są najstarsze z calutkiej listy cudownych rzeczy globu oraz co ciekawe przetrwały one jako jedyne do naszych czasów. Najsłynniejsza jest piramida Cheopsa oraz przebywając w Egipcie po prostu nie można by jej nie zobaczyć. Wielki Sfinks w Gizie, to kolejny antyk, który jest konieczny do obejrzenia będąc w Egipcie.


Jest to olbRzymi pomnik leżącego lwa wykuty z jedynego bloku skalnego. Powstał on około III tysiąclecia p.n.e oraz jest jednym z najstarszych posągów na globie. Typową właściwością Sfinksa jest to, iż nie posiada on nosa.
21-07-14 08:21:10
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.