Sprawdzone sposoby na składowanie ubrań i praktyczne wyposażenie garderoby

Co pewien okres trzeba zarządzić porządki w szafie. Jeżeli porządki wiosenne dopiero przed Tobą, poznaj metody na przechowywanie okryć, aby nie trzeba ich było prasować po każdorazowym wydobyciu z szafy.


Ruiny kościoła w Trzęsaczu
Redaktor: Kasprzol
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


lot
Redaktor: paukrus
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Sprawdź też, jak praktyczne Wyposażenie szafy ułatwi Ci opanowanie chaosu w ciuchach. Odzienia leżące na półkach nie powinny być poukładane w duże stosy. Trudno wtedy wyjmować te leżące u spodu, a poza tym najczęściej używamy owych leżących na górze. Mniejszy stos na półce umożliwia również lepszą wentylację ciuchów. Stąd półeczki nie powinny być nazbyt wysokie. Na składane bluzy, koszulki oraz swetry potrzebujesz półeczek o szerokości 45-60 cm jak też wysokości 30 cm. komfortowe półki na piernaty oraz ścierki mają wielkość 50-100 cm i wysokość 30-40 centymetrów.


Następne artykuły

Instrukcja na pozytywny czas poza czterema ścianami

gogle
Redaktor: Multi Communications Sp. z o.o.
Zaczerpnięte z: Multi Communications Sp. z o.o.
Życie w rozwiniętym mieście może mieć zły efekt na nasze zdrowie. W wirze powinności zaniedbujemy nas samych. Z tego powodu zaopiekuj się swoją osobą i zaaranżuj wyjazd w oddaleniu od gwaru metropolii.


ubrania wiszące na wieszakach powinny być zawieszone luźno - przynajmniej 3 cm jedna od drugiej. Na koszulę, sukienkę, bluzeczkę potrzebujesz mniej więcej 7 cm drążka. Na drążku długości 100 cm pomieści się 14-15 sztuk kostiumów. Na marynarkę, płaszcz jak też żakiet potrzebujesz 11-12 cm drążka. Na drągu o długości 100 cm możemy zatem powiesić jedynie 8 sztuk. Odstęp drążków na wiszące okrycia należy dopasować do długości kreacji. Na krótkie sukienki jak też koszule potrzebujesz miejsca o wysokości 100 cm. Spódnice oraz płaszcze wieszamy na drążkach zamocowanych na wysokości 140 cm. Drobną odzież, ścierki oraz ręczniki lepiej składować w pojemnikach, szufladach, bądź koszach niż na półkach.


Szuflady na bieliznę i krawaty nie mogą być głębsze aniżeli 12 cm, na ścierki - 30-40 centymetrów. Kurtki (damska kurtka narciarska) puchowe jak też inną zimową odzież wierzchnią magazynujemy w specjalnie do tego celu określonych pokrowcach.
21-06-02 09:03:10
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.