Architektura
gdańsk
Redaktor: Marcin Polak
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Gdańsk jako doskonałe miejsce na krótki i długi wypoczynek. Co warto obejrzeć?

Chcemy zaplanować wypad na weekend, a może na dłuższy czas? Jak zwykle jest ten sam dylemat, a mianowicie gdzie pojechać? Chcielibyśmy odpocząć, lecz oczywiście nie chcemy się nudzić. Mamy chęć poczuć trochę inny aniżeli zwykle, urlopowy nastrój, by choć na chwilę oderwać się od naszych codziennych spraw i obowiązków. Co okaże się dobrym wyborem? Które miejsce spełni nasze oczekiwania? Gdańsk doskonale sprawdzi się i na weekendowy wypad i na długi pobyt, bo nie będziemy się tam nudzić.
kłodzko
Redaktor: Kris Duda
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Atrakcje Kłodzko – co sprawia, że należy przyjechać do tego miasta na wypoczynek?

W dziedzinie turystyki nie można mieć wątpliwości, że spora liczba polskich turystów woli wyjazdy zagraniczne zamiast poruszania się na terenie naszego kraju. Ma to związek po pierwsze z naszą niewiedzą odnośnie tego, że również Polska oferuje wiele interesujących miejsc, które naprawdę trzeba zobaczyć. Należące niegdyś do naszych zachodnich sąsiadów miasto charakteryzuje się przede wszystkim wyjątkową architekturą, która w pełni przypomina układ urbanistyczny miast znanych w średniowieczu.
Warszawa
Redaktor: Monika
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Współczesna stolica pełna życia, czyli weekendowa podróż do Londynu

Jeśli w sezonie wakacyjnym okaże się, że nie możemy liczyć na planowany, długi urlop w miejscu pracy, zawsze zostaje nam jeszcze jedna opcja – szybka, trwająca jeden weekend podróż. Pozwoli nam ona na aktywny odpoczynek podczas zwiedzania wybranego miasta, skupiając się wyłącznie na najważniejszych miejscach, które wydadzą nam się najbardziej interesujące. Oto jak może przebiegać tego typu podróż na przykładzie wycieczki do Londynu.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.