Gra
kitesurfing
Redaktor: troy_williams
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Nauki kitesurfingu dla miłośników morskich sportów.

Kitesurfing to odmiana surfingu. Dla wielu ludzi surfing pozostaje dziedziną sportu rozpoznawaną głównie z zagranicznych filmów, a rzadko uprawianą w Polsce. Jednak osoby, jakie interesują się surfingiem potwierdzą, że mają wielu znajomych, którzy razem z nimi uwielbiali pływać na desce, tylko nie wszystkie morskie ośrodki nadają się do tego aby uprawiać tego rodzaju sport.
trasy
Redaktor: centralniak
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jak uniknąć kontuzji? Inwestuj odpowiedni sprzęt!

Kontuzje podczas uprawiania sportu są czymś normalnym. Przypuszczalnie każdy, kto uprawiał sport, miał przynajmniej jedną kontuzję w życiu. Mimo to, że wypadki się zdarzają, nie znaczy to, że nie można zminimalizować ryzyka ich wystąpienia.


Jak uniknąć kontuzji? Inwestuj odpowiedni sprzęt!

Jedną z wielu najczęstszych przyczyn kontuzji niewątpliwie jest źle dobran sprzęt sportowy.
dieta na masę 75 kg
Redaktor: Schezar
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Diety w obecnych czasach nie są stosowane wyłącznie przez osoby tęgie, ale także przez te, które pasjonuje dieta kulturysty i ciężki trening

Jeżeli marzy nam się nie utrata wagi, a wzrost masy mięśni należy zacząć regularne ćwiczenia na siłowni. Jednak treningi muszą być wspomagane odpowiednią dietą, do której podejdziemy jak fachowcy.
piłkarzyki
Zaczerpnięte z: http://www.vivafitness.pl/

Na jakie czynniki zwrócić uwagę kupując piłkarzyki lub stół bilardowy?

Niejeden mężczyzna chciałby posiadać w swoim domu piłkarzyki. Dają one świetną rozrywkę w gronie przyjaciół oraz beztroską zabawę. Stół z piłkarzykami nie zajmuje sporo miejsca, w związku z czym można go położyć dosłownie byle gdzie. Cieszą się one także dużą popularnością w knajpach, pudach czy też świetlicach.
kondycja
Redaktor: Tom Dennis Radetzki
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Nadchodzi wiosna! Jak odpowiednio dbać o siebie w te wiosenne dni?

Praktycznie co roku wraz z nadejściem wiosny na wszelkiego rodzaju siłowniach czy zwyczajnie w parkach zjawia się coraz większa ilość osób - nic w końcu nadzwyczajnego, gdyż zwykle staramy się zgubić zbędne kilogramy po zimie, a równocześnie zadbać o swą kondycję na nadchodzące ciepłe miesiące.
tenis
Redaktor: Victor
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Szukasz ciekawej aktywności na wiosnę? – zdecyduj się na tenisa

Zbliża się wiosna i musimy zatroszczyć się o to, aby jak najwięcej czasu spędzać na świeżym powietrzu, aby zregenerować się, uodpornić i polepszyć tym samym swoje samopoczucie. Na jakie aktywności się zdecydować, żeby zarazem zadbać o organizm, jak i równocześnie spędzić przyjemnie czas? Świetnym pomysłem jest chociażby gra w tenisa, która jest popularną grą i świetnym rozwiązaniem dla każdego z nas, niezależnie od wieku czy płci.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.