Gra
piłkarzyki
Zaczerpnięte z: http://www.vivafitness.pl/

Na jakie czynniki zwrócić uwagę kupując piłkarzyki lub stół bilardowy?

Niejeden facet pragnie posiadać w swoim mieszkaniu piłkarzyki. Dają one fajną rozrywkę w towarzystwie bliskich oraz beztroską frajdę. Stół z piłkarzykami nie zajmuje dużo miejsca, w związku z czym można go postawić dosłownie w dowolnym miejscu. Cieszą się one także dużą popularnością w barach, pudach czy też świetlicach.
kitesurfing
Redaktor: troy_williams
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Nauki kitesurfingu dla miłośników morskich sportów.

Kitesurfing to odmiana surfingu. Dla wielu osób surfing pozostaje dziedziną sportu znaną głównie dzięki oglądanym firmom, a rzadko uprawianą w Polsce. Jednakże osoby, które interesują się surfingiem przyznają, że mają wielu kolegów, którzy razem z nimi uwielbiali pływać na desce, tylko nie wszystkie morskie ośrodki nadają się do tego aby uprawiać tego rodzaju sport.
tenis
Redaktor: Victor
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Szukasz ciekawej aktywności na wiosnę? – zdecyduj się na tenisa

Zbliża się lato i musimy zatroszczyć się o to, by jak najwięcej czasu spędzać na świeżym powietrzu, żeby zregenerować nasz organizm, uodpornić go i poprawić tym samym własne samopoczucie. Jakiego typu aktywności wybrać, aby zarówno zadbać o organizm, jak i jednocześnie spędzić fantastycznie czas? Dobrym pomysłem jest chociażby gra w tenisa, która jest bez wątpienia popularnym sportem wśród ludzi w każdym wieku.
dieta na masę 75 kg
Redaktor: Schezar
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Diety w obecnych czasach nie są stosowane wyłącznie przez osoby tęgie, ale także przez te, które pasjonuje dieta kulturysty i ciężki trening

Jeżeli marzy nam się nie spadek wagi, a przyrost masy mięśni warto podjąć ciężkie ćwiczenia na siłowni. Jednak treningi muszą być wspomagane stosowną dietą, do której ustosunkujemy się jak profesjonaliści.
kondycja
Redaktor: Tom Dennis Radetzki
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Nadchodzi wiosna! Jak odpowiednio dbać o siebie w te wiosenne dni?

Praktycznie co roku wraz z nadejściem wiosny na różnego rodzaju siłowniach lub po prostu w parkach pojawia się coraz większa ilość ludzi - nic w końcu dziwnego, gdyż zwykle staramy się zgubić zbędne kilogramy po zimie, a równocześnie zadbać o swą kondycję na zbliżające się cieplejsze miesiące.
trasy
Redaktor: centralniak
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jak uniknąć kontuzji? Inwestuj odpowiedni sprzęt!

Kontuzje podczas uprawiania sportu są czymś normalnym. Przypuszczalnie każdy, kto zajmował się sportem, miał przynajmniej jedną kontuzję w życiu. Mimo to, że wypadki się zdarzają, nie znaczy to, że nie można ograniczyć ryzyka ich wystąpienia.


Jak uniknąć kontuzji? Inwestuj odpowiedni sprzęt!

Jedną z licznych najczęstszych przyczyn kontuzji niewątpliwie jest nieodpowiedni sprzęt sportowy.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.