Wędrówki
skitouring
Redaktor: Macnetize.com
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Skitouring - fantastyczny sposób na to, ażeby polepszyć kondycję

Szybko zapadający zmierzch, liście spadające z drzew, niskie temperatury, deszczowa aura za oknem - jesień zagościła u nas na dobre. Jednakże czas bardzo prędko mija i nim się obejrzymy nadejdzie zima.
gospodarka
Redaktor: Péter Molnár
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Zalety urlopu w górach

Masz pojęcie, z jakiego powodu warto wybrać się na wakacje w góry? Kiedy znajdujemy się powyżej 1000 m n.p.m. ustrój wytwarza więcej czerwonych krwinek, rozszerzone naczynia krwionośne przyspieszają transport tlenu oraz składników odżywczych, polepsza się nastrój oraz kondycja.
odzież sportowa
Redaktor: Health Gauge
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Aktywna rodzina, to zadowolona rodzina!

Wolny czas spędzają na wspólnym joggingu i przy basenach. Dla aktywnej rodziny, weekend przed telewizorem to strata czasu. Dla nich podstawą jest ruch, a swymi zainteresowaniami pragną zarazić swoje latorośle. Duże znaczenie ma też stosowny wybór dyscypliny sportowej, którą wszyscy będą mogli uprawiać z zadowoleniem. To może być: jazda na rowerze, basen czy piesze wędrówki.
wakacje - portret
Redaktor: Piotr Drabik
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jeśli nie przepadasz za wakacyjnym wylegiwaniem się na plaży i wolisz aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu - warto zapoznać się z rozległą ofertą agroturystyki w polskich górach.

Każdy obywatel Polski marzy, żeby prócz godnego wynagradzania i spełnienia w pracy zawodowej, chociaż raz corocznie udać się z familią na letni wypoczynek. Gdy nadchodzi sezon urlopowy, zaczynają się konkretne dyskusje przy jadalnym stoliku o tym, w jakie rejony pragnęlibyśmy się udać, jaką kwotę pieniężną zamierzamy przeznaczyć na letni wypad i którą opcję relaksu wybieramy w trwającym sezonie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.