Siłownia
Zwiedzanie miasta
Redaktor: Isa Ruiz
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Joga coraz popularniejszą formą relaksu dla progresywnie zorientowanych osób

Obecnie relaks w wolnym czasie jest zdolny przybrać coraz bardziej zróżnicowane formy. Nowocześnie żyjący konsumenci poszukują nowych wydajnych sposobów na zregenerowanie wewnętrznych akumulatorów.


Joga coraz popularniejszą formą relaksu dla progresywnie zorientowanych osób

Standardowe formy aktywności jak siłownie czy baseny nie posiadają już tego samego blasku co dawniej.
siłownia
Redaktor: J@YGS
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Wyposażenie siłowni – na co patrzeć w trakcie nabywania urządzeń do ćwiczeń

Siłownia, nieważne czy w domu albo profesjonalna, powinna być odpowiednio urządzona. Naturalnie, nigdy nie jesteśmy zmuszeni do nabywania sprzętu z wysokiej półki cenowej. Nie ważne, na jakiego typu sprzęt się zdecydujemy, najdroższych producentów czy zrobiony samodzielnie, na pierwszym miejscu bez wyjątku powinno być bezpieczeństwo osób korzystających z urządzeń.
Star Fitness 5
Redaktor: Rafał Depa
Zaczerpnięte z: Rafał Depa

Kto musi trenować w klubie fitness?

W chwili obecnej w praktycznie każdym większym mieście na terenie Polski spotkamy przynajmniej jedną profesjonalną siłownię – doskonale pokazuje to, że bardzo wielu ludzi pasjonuje się takimi właśnie ćwiczeniami i usiłuje regularnie się nimi zajmować. Trudno jednak byłoby się dziwić temu, że takie rzeczy są obecnie tak bardzo popularne, bo każdy z nas może dzięki nim efektywnie troszczyć się o swoją kondycję, a przy odpowiednio ciężkiej pracy również wypracować u siebie faktycznie wymarzoną sylwetkę.
Kulturystka
Redaktor: Joel Nilsson Nelson
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Kiedy i jak można zacząć wizyty na siłowni, znaczenie dobrego doboru ćwiczeń.

Niezaprzeczalnie ćwiczenia siłowe mają ogromny wpływ na poprawę zdrowia i kondycji. Już w starożytności dostrzegano ich plusy, dawni Grecy i Rzymianie promowali zdrowe, wysportowane i silne ciało. Do dnia dzisiejszego osoby które ćwiczą wyróżniają się wyglądem i sprawnością, można więc samemu zastanowić się nad tym, czy rozpocząć przygody z ćwiczeniami.
trening
Redaktor: adidas
Zaczerpnięte z: adidas

Najważniejsze zasady przy ćwiczeniach na siłowni dla początkujących, plusy treningu obwodowego

Siłownia jest bardzo chętnie używanym miejscem do poprawienia swojej fizycznej formy. Wiele osób idzie tam głównie z powodu tego, aby utrzymać ciało w odpowiedniej formie, trochę się zmęczyć i nabrać siły. Lecz w pewnym momencie część z tych osób, szczególnie dotyczy do panów, zaczyna bardziej intensywnie angażować się w trenowanie, a że siłownia kojarzy się przede wszystkim z potężnymi, to i to staje się głównym celem ćwiczących.
siłownia
Redaktor: Health Gauge
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

O czym trzeba pamiętać wybierając się pierwszy raz do klubu fitness?

Chłopcy w młodym wieku nierzadko myślą o regularnym ćwiczeniu, ale nie posiadają stosownej wiedzy w tej dziedzinie. Niekiedy się zdarza, że nie mają oni nawet pojęcia o tym, w jaki sposób poprawnie wykonywać ćwiczenia, nie mówiąc już o diecie czy o właściwie dobranym planie treningowym. Wybierając się na siłownię jako młody człowiek musimy zatroszczyć się o dobrze przygotowany trening a to musi zrobić dla nas tylko doświadczony trener.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.