Siłownia
Zwiedzanie miasta
Redaktor: Isa Ruiz
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Joga coraz popularniejszą formą relaksu dla progresywnie zorientowanych osób

Aktualnie relaks w wolnym czasie jest zdolny przybrać najróżniejsze formy. Postępowo zorientowani ludzie poszukują nowych wydajnych sposobów na zregenerowanie wewnętrznych akumulatorów.


Joga coraz popularniejszą formą relaksu dla progresywnie zorientowanych osób

Sztandarowe formy aktywności jak siłownia czy baseny nie mają już tego samego blasku co dawniej.
Kulturystka
Redaktor: Joel Nilsson Nelson
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Kiedy i jak można zacząć wizyty na siłowni, znaczenie dobrego doboru ćwiczeń.

Niezaprzeczalnie ćwiczenia siłowe mają ogromny wpływ na poprawę zdrowia i kondycji. Już przed wiekami dostrzegano ich plusy, starożytni Rzymianie i Grecy kultywowali zdrowe, wysportowane i silne ciało. Po dziś dzień osoby ćwiczące będą się wyróżniać wyglądem i sprawnością, warto więc samemu pomyśleć o tym, czy rozpocząć przygody z ćwiczeniami.
trening
Redaktor: adidas
Zaczerpnięte z: adidas

Najważniejsze zasady przy ćwiczeniach na siłowni dla początkujących, plusy treningu obwodowego

Siłownia staje się bardzo chętnie używanym miejscem do poprawienia swojej fizycznej formy. Wielu ludzi idzie tam przede wszystkim z powodu tego, aby utrzymywać mięśnie w odpowiedniej formie, trochę się zmęczyć i nabrać siły. Lecz w pewnym momencie część z takich osób, zwłaszcza dotyczy do mężczyzn, chce bardziej intensywnie angażować się w trenowanie, a że siłownia w pierwszej kolejności się kojarzy z potężnymi, to i to staje się podstawowym celem ćwiczących.

Akcesoria fitness - siłownia domowa

Fitness to od pewnego czasu nadzwyczaj atrakcyjny – szczególnie wśród przedstawicielek płci pięknej - sport. Większość z pań, żeby udoskonalić kondycję a także pozbyć się niepotrzebnych kalorii zapisuje się do klubów i w tym miejscu urzeczywistnia ustanowione cele.
mężczyźni na siłowni
Redaktor: Morten Skovgaard
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Kulturystyka w teorii i praktyce – zobacz, jakich błędów nie popełniać

Gdy zima przemija i zaczynają się pierwsze wiosenne dni, wielu z nas budzi się z zimowego letargu i stwierdza, iż należy zatroszczyć się o figurę, by w sezonie wakacyjnym atrakcyjnie prezentować się na plaży. Takie myślenie nie jest obce ani kobietom, ani panom, a na siłowni zazwyczaj popełniamy wszyscy identyczne błędy.
trener personalny
Redaktor: J@YGS
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Już dzisiaj zacznij współpracę z trenerem personalnym, a efekty będą zauważalne po miesiącu ćwiczeń i stosowania diety!

Patrzysz w lustro i nie jesteś w stanie uwierzyć, że po zimie przybrałaś kilka kilogramów? Nie ma się nad czym użalać, bowiem dasz radę to zrzucić w mig, o ile oczywiście właściwie się do tego przygotujesz. Obecnie jest bardzo wiele sposobów na to, by zrzucić niepotrzebne kilogramy, w związku z tym nie możesz twierdzić, iż nie masz czasu albo będziesz nazbyt zmordowana. Najwyższy moment, żeby ruszyć cztery litery z kanapy i zacząć ćwiczyć.
siłownia
Redaktor: J@YGS
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Wyposażenie siłowni – na co patrzeć w trakcie nabywania urządzeń do ćwiczeń

Siłownia, nieważne czy w domu czy też specjalistyczna, musi być właściwie urządzona. Naturalnie, nigdy nie jesteśmy naciskani do kupowania sprzętu z najwyższej półki cenowej. Nie ma znaczenia, na jakiego typu sprzęt się wykosztujemy, najlepszych firm czy skręcony samodzielnie, na pierwszym miejscu bez wyjątku musi być bezpieczeństwo korzystających ze sprzętu.
Star Fitness 5
Redaktor: Rafał Depa
Zaczerpnięte z: Rafał Depa

Kto musi trenować w klubie fitness?

Obecnie w praktycznie każdym większym mieście na terenie Polski możemy spotkać przynajmniej jedną faktycznie dobrą siłownię – świetnie pokazuje to, że całe mnóstwo ludzi pasjonuje się tego typu ćwiczeniami i usiłuje je wykonywać regularnie. Nie ma jednak niczego dziwnego w tym, że owe rzeczy cieszą się obecnie tak dużą popularnością, gdyż każdy z nas może za ich pomocą skutecznie dbać o swoją kondycję, a przy odpowiednio ciężkiej pracy również wypracować u siebie naprawdę idealną sylwetkę.
siłownia
Redaktor: Health Gauge
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

O czym trzeba pamiętać wybierając się pierwszy raz do klubu fitness?

Chłopcy w młodym wieku nierzadko myślą o regularnym ćwiczeniu, ale nie posiadają odpowiedniej wiedzy na ten temat. Czasami się zdarza, że nie mają oni nawet pojęcia o tym, w jaki sposób poprawnie wykonywać ćwiczenia, nie mówiąc już o sposobie odżywiania czy o właściwie przemyślanym scenariuszu ćwiczeń. Wybierając się na siłownię jako młody człowiek musimy zatroszczyć się o profesjonalny plan treningowy a to może zrobić dla nas tylko doświadczony trener.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.