Koń
koń

Czy podobają nam się wakacje w siodle? Sprawdź na ten temat więcej

W wakacje możemy zająć się własnymi pasjami

Czy podobają nam się wakacje w siodle? Sprawdź na ten temat więcej

Niektórzy uwielbiają psy, kolejni lubią konie. O ile te pierwsze można mieć nawet w niewielkim mieszkaniu, o tyle z tymi drugimi jest sporo większy trud. Ale co robić, jeżeli nasze potomstwo uwielbia te spore zwierzaki, a my chcemy spełniać jego marzenia oraz oferować mu to co odpowiednie?
dziecko
Redaktor: Quinn Dombrowski
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Najdoskonalszy relaks to urlop w siodle za niewielką cenę.

Jeżeli uwielbiamy aktywnie spędzać wypoczynek, warto pomyśleć o wakacjach w szkole jeździeckiej. Mamy wówczas kontakt z naturą oraz uroczym zwierzakiem, którym jest wszak koń.
jeździectwo
Redaktor: Doha Stadium Plus Qatar
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Praktyka czyni mistrza - nauka jazdy konnej w klubie jeździeckim

Jeździectwo łączy ze sobą ruch, kontakt z przyrodą i kontakt ze zwierzętami. Jazda konna to wyjątkowa rekreacja, wymaga bowiem więzi z charakterystycznym partnerem. Większość ludzi u koni dostrzega różnice w budowie, w umaszczeniu, w długości grzywy oraz w innych tego typu wyróżnikach tych zwierząt. Notabene, część jeźdźców, mimo długiego obcowania z nimi, umie różnicować je wyłącznie jako miłe lub gryzące czy narowiste. A prawda jest bardziej złożona. Koń to żywe i rozumne stworzenie, które odczuwa i myśli. Podobnie jak człowiek ma różny temperament i różną osobowość.
trekking
Redaktor: Lars Plougmann
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Różnice przedmiotów dla pociech i dorosłych

Niektóre przedmioty sportowe są dostępne zarówno dla dzieci, jak też i osób starszych – pierwsza wymienione grupa wiekowa używa ich w celu zabawy, z kolei druga do wyzwań ekstremalnych oraz wyczynowych sportów.
człowiek podczas skoku ze spadochronem
Redaktor: U.S. Pacific Air Forces
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Dbanie o swoją formę jest niezwykle istotną kwestią w obecnych czasach, kiedy większość ludzi prowadzi siedzący tryb pracy

Wszyscy żyjemy dzisiaj w niezwykłym tempie. Jednakże ten fakt tyczy się zazwyczaj mieszkańców sporych aglomeracji. Stolica jest w Polsce metropolią, gdzie tempo życia jest podobno największe.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.