Tatry
Bukowina Tatrzańska, Tatry
Redaktor: Brandon Atkinson
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Bukowina Tatrzańska cudowne miejsce na urlop

Położona na Skalnym Podhalu, na wysokości 967 – 1000 m n. p. m. Bukowina Tatrzańska, to idealne miejsce do podziwiania uroku Tatr - nic, toteż dziwnego, że z roku na rok coraz więcej ludzi decyduje się by spędzić tu wakacje a Bukowina Tatrzańska pretenduje do najpopularniejszego miejsca na wypoczynek 2014, ferie i wakacje.
odpoczynek nad Bałtykim
Redaktor: Jörg Schubert
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Wakacje! Góry kontra morze

W trakcie planowania rodzinnych wakacji zwykle pojawia się dylemat: jechać z dzieckiem w góry czy nad morze? To prawda - zarówno urlop nad morzem, jak i na Południu pozwoli na naładowanie akumulatorów, albowiem oba te rejony Polski są piękne i wabią urokliwymi zakątkami. Jednak w którą stronę się udać?
noclegi-zakopane-centrum-obrazek
Redaktor: Brandon Atkinson
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Pragniesz spędzić wakacje w Tatrach? To najlepsza chwila, żeby rozejrzeć się za komfortowymi pokojami.

Każdy człowiek co jakiś czas potrzebuje odpocząć z dala od stresów i zresetować siły przed kolejnym etapem obowiązków zawodowych. Właśnie po to wybiera się na urlop: chce się porządnie rozerwać i ujrzeć piękne, fascynujące miejsca w kraju i na świecie. Polacy tak samo ochoczo jeżdżą na wczasy w kraju, jak też za granicę, wybierają góry albo plaże. W południowej części Polski powodzeniem turystów cieszą się Tatry oraz ich stolica – Zakopane.
tatry
Redaktor: Pawel Pacholec
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Co warto zobaczyć w czasie wyjazdu w Tatry? W Które miejsca trzeba koniecznie udać się ?

Każdy chociaż raz w życiu powinien pojechać w Tatry, bo to przeurocze miejsce. Dopiero w takim miejscu można naprawdę poczuć prawdziwy odpoczynek, a któż by nie chciał wybrać się na urlop, aby tak po prostu odpocząć. Jak wiemy czasami jest to ciężkie do zrealizowania, bo coś przeszkadza. W Tatrach jest pewność, że tak się nie stanie. Aby natomiast dobrze zaplanować tego typu wyjazd trzeba pamiętać o najważniejszych atrakcjach.
Tatry
Redaktor: Edgars En.
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Wczasy w Zakopanem, czyli w jaki sposób znaleźć najlepsze miejsce na nocleg

Góry to powszechnie wybierany przez rodziny kierunek na urlop. Cudowne scenerie, czyste powietrze oraz ewentualność zdobywania coraz wyższych szczytów to jedynie niektóre walory, które związane z wczasami w Tatrach lub Bieszczadach.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.