Zakupy
Kraków
Redaktor: Alessandro Caproni
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Gdzie upolować fajne prezenty z wyprawy do Krakowa?

Wakacje w Krakowie to zwiedzanie tych miejsc w przestrzeni miejskiej, które kojarzą się zwykle z wycieczkami z czasów szkolnych. Sztandarowe zabytki zwiedzane są jako punkt obowiązkowy już na początku wyjazdu. A potem pozostaje wolny czas na przyjemności. Jedną z nich będą zakupy.
fotografia - sport
Redaktor: Club de Lucha Burlada
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Wakacyjne dni są najlepsze na rowerowe przejażdżki, zatem kup rower albo zatroszcz się o wyposażenie do już posiadanego

Gdy przychodzą troszeczkę cieplejsze i bardziej słoneczne dni, ludzie chętniej uprawiają przeróżne aktywności, także pod gołym niebem. Zainteresowaniem szczycą się gry zespołowe, jak także jazda na rowerze. Ta druga to nie tylko wspaniała zabawa, ale okazja, aby odbywać ciekawe wycieczki. Na taką okoliczność lepiej się przygotować, kupując właściwy jednoślad oraz niezbędne wyposażenie.
zima
Redaktor: http://sxc.hu
Zaczerpnięte z: http://sxc.hu

Jak wyglądają początki jazdy na snowboardzie? Jak się do tego zabrać?

Snowboard jest bardzo młodym sportem, powstał dopiero pod koniec lat sześćdziesiątych. Uprawiać go jednak może każdy z nas, bo jest sportem dla ludzi młodych duchem, czyli niezależnie od wieku. Styl oraz sposób poruszania się na tym sprzęcie jest dość swobodny, zaś jeśli się nabierze trochę wprawy, jest wręcz bezwysiłkowy. Naukę jazdy na tym sprzęcie można zacząć dość wcześnie, już od 5-6 lat, zaś nic nie stoi na przeszkodzie, aby uczyć się dosyć późno, nawet w wieku 60 lat. Żeby jednak właściwie się przygotować trzeba rzecz jasna zaopatrzyć się w najważniejszy sprzęt, jak wiązania do snowboardu.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.