Nocleg
Kołobrzeg
Redaktor: zeesenboot
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Hotel Kołobrzeg, ośrodki wypoczynkowe nad morzem – miejsca, w których każdy wyszuka odpowiedni dla siebie nocleg na wczasy i nie tylko.

Cieplejsze dni zaczynają jednostkę zachęcać ku rozmyślaniom na temat urlopowych wycieczek. Sporo osób przypomina sobie wtedy swoje poprzednie wczasy. Inne tymczasem myślą o tych nadchodzących. Toteż wczasy uważane są za jeden z najprzyjemniejszych zagadnień, do którego zawsze chętnie się powraca.
hotel
Redaktor: John Hickey-Fry
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Czy warto spędzić wakacje w Grzybowie? Jakie atrakcje tam możemy spotkać? Co warto wiedzieć?

Grzybowo jest miejscowością letniskową, która położona jest nieopodal morza, około 300 metrów od jego brzegu, w pobliżu drogi z Kołobrzegu do Mrzeżyna. Lokalizacja tej miejscowości jest bardzo ciekawa, ponieważ to teren tak zwanej depresji grzybowskiej. Bałtyk w tych okolicach tworzy akwen zwany Zatoką Grzybowską. Ma ona około siedmiu kilometrów długości, zaś głębokość wcięcia w ląd to 800 metrów.
wakacje - fotos
Redaktor: Michal Goszczynski
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Karpacz : dlaczego warto kupić się tam na wakacje lub urlop?

Atrakcje turystyczne Karkonoskiego Parku Narodowego i baza noclegowa.


Karpacz : dlaczego warto kupić się tam na wakacje lub urlop?

Karkonoski Park Narodowy to jeden z kilkunastu parków narodowych, do jakich możemy kupić się zwiedzając Polskę. Jest to jednak miejsce z pewnością o dużo rzadziej odwiedzane poprzez podróżników niż na przykład Tatrzański Park Narodowy.
hotel
Redaktor: Torsten Maue
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Pokoje na nocleg w Legnicy

Polska to cudowny kraj i w różnych miejscach jesteśmy w stanie się o tym przekonać niemalże wszędzie. Rzeczywistość wygląda tak, że często cudze chwalimy a tego, co nasze nie znamy. Ale, gdy na przykład wychodzi na to, że musimy pojechać do Legnicy i wreszcie tam przybędziemy, to zaczynamy się zastanawiać czy czasem nie trafiliśmy do jakiegoś ślicznego, mniejszego, zagranicznego miasteczka.
Tajlandia
Redaktor: Joe Taylor
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jakim widokiem mogą pochwalić się apartamenty w Zakopanym oraz które ponadto atrakcje można by dzięki nim zobaczyć?

Każdy Polak rozumie, jakie miasto jest mroźną stolicą kraju nad Wisłą. Zakopane to miasteczko, które prawa miejskie uzyskało w dwudziestoleciu międzywojennym, ale zostało założone dużo wcześniej, w 1578 roku. Jego liczba mieszkańców równa się niecałe 30 tys. mieszkańców, jednak jeśli dołączyć do tego tysiące turystów, to końcowa liczba mogłaby zostać nawet znacznie wyższa.
nocleg
Redaktor: CheepShot
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Nocleg i wakacje w Polsce, czyli pora na relaks!

Nasza ojczyzna jest miejscem wyjątkowym. Wynika to z bardzo urozmaiconej rzeźby terenu, która zapewnia gro atrakcji każdemu, niezależnie od tego czy jest się fanem sportów wodnych czy turystyki górskiej.
stykówka - wakacje
Redaktor: Harco Rutgers
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Urlop w górach - w jakie miejsca warto pojechać, żeby energicznie wypocząć?

Okres wakacji jest bezsprzecznie jednym z przyjemniejszych w roku i każdemu zależy, żeby go dobrze spędzić. Kilkanaście dni urlopu to nadzwyczaj cenny czas, w trakcie którego można zregenerować siły i odpocząć, żeby po powrocie do firmy mieć więcej sił i pozytywnego nastawienia. Obmyślając wczasy należy namyślić się, jak najbardziej planujemy spędzić urlop. Dla jednych osób dużo lepszy jest wypoczynek na plaży i słodkie leniuchowanie, dla innych piesze wycieczki i górzysty krajobraz. W ostatnim czasie w szczególności ta druga alternatywa zyskała na modzie i coraz więcej ludzi ochoczo udaje się w góry, aby połączyć aktywny odpoczynek z przebywaniem na łonie natury. W naszym kraju odnajdziemy sporo miejsc, do których warto pojechać nie tylko przez wzgląd na ilość górskich szlaków, ale też na inne atrakcje.
szklarska poręba
Redaktor: Karol K
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

W jakich miejscach możemy fajnie odpocząć?

Biznesmeni, w przeważającej większości tacy raczej niewielcy, ciągle narzekają, że ich położone w górach pensjonaty, kwatery prywatne albo karczmy nie są za bardzo ochoczo odwiedzane przez podróżnych. Jednakowoż czy takowe tezy są najzupełniej trafione? Być może chodzi w tym momencie o najzwyklejszą ludzką chciwość? Przecież Białka Tatrzańska (zobacz ofertę noclegową) albo Zakopane są uwielbiane przez znaczącą część polskiego społeczeństwa! Zapewne gdybyśmy byli trochę bogatszą nacją, ludzie działający w turystyce byliby sporo bardziej zadowoleni, ale i tak trudno mówić, iż turystyka w naszym kraju to słaby rodzaj biznesu.
domek

Czy istnieją jeszcze jakieś oryginalne sposoby na spędzenie wakacyjnego wyjadu? Gdzie pojechać w tym roku by było inaczej niż do tej pory?

W tym roku staramy się poszukać oryginalnego oraz innego niż zazwyczaj sposobu na spędzenie wakacji. Nie wydaje się to być łatwym zadaniem ponieważ sporo atrakcji jest powtarzalnych jak również trudno znaleźć coś co zadowoli całą rodzinę. Jakie pomysły warto wcielić w życie? Czy opłaca się zaryzykować aby nasze wakacje były inne niż zazwyczaj?
noclegi
Redaktor: TravelingOtter
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Wybierając się na weekend do Bełchatowa należy zarezerwować hotel w centrum miasta

Obecnie coraz więcej ludzi stara się spędzać wolny czas odwiedzając Polskę. Jest to niesłychanie pozytywna tendencja, która sprzyja rozwojowi turystyki, jaka potem przyciąga coraz więcej cudzoziemców. Nie można natomiast ukryć, że często musimy odwiedzić poniektóre miasta z przyczyn zawodowych. Wtedy niezaprzeczalnie znaczące jest dla nas, by hotel położony był w centrum miasta albo w sąsiedztwie pętli transportowej.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.