Przygoda
Paryż
Redaktor: nosha
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Czy warto każde wakacje spędzać w ten sam sposób? Może w tym roku zmienić trochę charakter wyjazdów?

Niektórzy są przyzwyczajeni, że każdy urlop spędzają w ten sam sposób. Jest im wygodniej jeździć z biurem podróży, gdyż nie tracą czasu na planowanie. Natomiast niektórzy uwielbiają wracać do tego samego miejsca. Dlatego wybierają się tam każdego roku. Może tak tym razem zmienić swoje przyzwyczajenia?
Wakacje nad morzem
Redaktor: J. Triepke
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Odpoczynek w mieście

Zamiast marzyć o dalekich podróżach w egzotyczne miejsca, należy wyszukać ciekawe miejsca w sąsiedztwie miejsca zamieszkania. Takich miejsc w Polsce nie brakuje. Weekendowe oglądanie miasta i jego okolic wcale nie musi być szare. Co więcej, taka wyprawa może obrócić się w fantastyczną przygodę, jeżeli tylko się należycie przygotujemy.
wakacje nad polskim morzem
Redaktor: Jörg Schubert
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Wakacje nad Morzem Bałtyckim - alternatywa dla dużych zagranicznych kurortów

Okres letni jest tradycyjnie okresem podróży, tych bliższych a także tych dalszych. Śni nam się przez brzeg morza przez cały rok. Naturalnie część z nas wyjedzie za granicę, ja jednak preferuję rodzime wybrzeże. Czemu? Lubię być u siebie i nie przekonają mnie ogromne hotele z basenami gdzie i tak będziemy zamknięci. Jedyny kontakt z rzeczywistością to wyjazd z pilotem.
Wyspy karaibskie
Redaktor: Daniel Jolivet
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Zaplanuj wczasy na tropikalnych wyspach Karaibów, gdzie doświadczysz fantastyczne przygody i doznasz błogiego odpoczynku

Karaiby hipnotyzują słońcem, złotymi plażami, błękitnym niebem, krystaliczną wodą i egzotycznymi palmami. Jest szansa tu także zaznać fantastyczne i ekstremalne przygody, na przykład pływanie z rekinami oraz płaszczkami. Delfiny tymczasem jest szansa spotkać na Kajmanach.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.