Nawigacja pomocnikiem w prowadzeniu samochodu

Podróżowanie było ongiś dość skomplikowanym procesem, nastręczającym dużo czasu i wysiłku. Nierzadko jeszcze nie powstaliśmy z sofy a już pot lał się nam po plecach ze zmęczenia, bowiem trzeba było zaprojektować tok całej eskapady - od początku do końca, kupić (albo wypożyczyć) mapy punktu docelowego, ewentualnie zdać się na przewodników znających lokalne gościńce.
zaparkowane rowery
Redaktor: halfrain
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Do tychże przygotowań bez wątpliwości trzeba było ogromnie dużo czasu i wigoru które zdołalibyśmy wykorzystać w inny sposób, np. badając miejscową przeszłość, czy też mieć czas na inne przyjemności, niekoniecznie związane z projektowaną wyprawą.

Następne artykuły

Laski ortopedyczne dopomagają w poruszaniu się

soczewki progresywne
Redaktor: www.sxc.hu
Zaczerpnięte z: www.sxc.hu
Musimy przykładać uwagę na nasze zdrowie.Jeżeli pragniemy mieć gwarancję, że dotrwamy do sędziwych lat w dobrym zdrowiu, to powinniśmy odpowiednio o nie troszczyć się. Pomóc nam w tym ma możliwość sporo różnych urządzeń, więc z pewnością należy z nich korzystać, jeśli chcemy mieć pewność, że troszczymy się o swoje zdrowie.


Na szczęście w obecnych czasach rozporządzamy urządzeniami znacznie ułatwiającymi jeżdżenie. Jakiś czas temu wyprodukowano urządzenia elektroniczne Garmin, które gładko poprowadzą nas do celu ekskursji dzięki zainstalowanym mapom wszystkich miast i miasteczek. Urządzenia elektroniczne Garmin mogą nas kierować, ponieważ wykorzystuje do ustalania naszej aktualnej lokalizacji sieci sputników krążących nad Ziemią.

Te niezwykle dokładne narzędzia funkcjonują bez względu na warunki pogodowe. Warunkiem poprawnego funkcjonowania naszej mapy elektronicznej będzie stała aktualizacja oprogramowania. Da nam ona nie tylko aktualną mapę Polski ale również mnóstwo najróżniejszych danych pomocnych kierowcy w czasie podróży (np. podkreślone zostaną punkty niebezpieczne, planowane remonty dróg czy inne utrudnienia).


Oprócz tego urządzenia elektroniczne Garmin zaopatrzone zostały w wersję głosową - ciekawa strona.
elektronika
Redaktor: ASSA ABLOY Sicherheitstechnik Gm
Zaczerpnięte z: ASSA ABLOY Sicherheitstechnik GmbH
Miłym głosem lektor poprowadzi nas po zamierzonej ciekawa stronai zdarzy nam się odmienić trasę wspomniane urządzenie przeliczy ją w taki sposób, aby w każdym przypadku dotrzeć do finiszu, dlatego bez żadnego problemu możemy w dowolnej chwili zboczyć z wytyczonej trasy, aby móc zobaczyć cokolwiek co przypadkowo nas zaciekawi. Nie ma zatem problemu aby z dziećmi pomknąć w jakieś urocze miejsce napotkane w czasie podróżowania, urządzenia elektroniczne Garmin i tak doprowadzą nas do finału wycieczki bez zbędnych nerwów.

Wspomniane urządzenia z racji swoich niedużych rozmiarów przydać się mogą nie tylko kierowcom ale też turystom wędrującym np. po górach bądź innych manowcach, a i cykliści będą zadowoleni z mapy elektronicznej oferowanej przez nadmienione przedsiębiorstwo.
22-09-08 07:09:10
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.