Dlaczego mamy chcieć odwiedzić plaże Bałtyku przed rozpoczęciem sezonu? Sprawdź jakie rzeczy tam na ciebie mogą czekać!

Wyjazd nad Bałtyk przed sezonem wczasowym jest jak ruletka pod względem meteorologicznym,ale dla osób o niewielkim budżecie na relaks może okazać się najciekawsza opcją.
morze
Zaczerpnięte z: flickr.com
Początek czerwca nad morzem to niewielka ilość turystów – niezapełnione, jeszcze niezaśmiecone plaże, klimatyczne kawiarenki, do których nie ma potrzeby się ustawiać w kolejkach i tak naprawdę niższe ceny. Cała infrastruktura jest już przeważnie nastawiona na przyjęcie podróżnych, jednak szansa negocjacji cen względem normalnego cennika sięga od czasu do czasu nawet 50%! Uzyskanie czteroosobowego domku letniskowego w Rowach, w jednym z najbardziej poważanych kurortów nad Morzem Bałtyckim, to tak naprawdę koszt około 200 zł/dobę, jednak w okresie przed nagłym najazdem turystów nocleg można dostać już za pół tej ceny, czyli dwadzieścia pięć zł od osoby!


Następne artykuły

Rozmyślasz o egzotycznych i ciepłych wakacjach? Wybierz się na Mauritius oraz ciesz się urodą tego regionu świata

Mauritius
Redaktor: Rega Photography
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Większość osób niecierpliwie wyczekuje lata oraz czasu, gdy będzie można wyjechać w urocze miejsce oraz odpocząć od codziennych zmartwień oraz stresów. Warto dołożyć starań, żeby wybrać piękny i oryginalny zakątek, który pozwala nie tylko wypocząć, ale też zakosztować niezwykłych rozrywek oraz poznać zupełnie nową kulturę. W ostatnim czasie Polacy zaczęli interesować się dalszymi wojażami i coraz częściej decydują się na wczasy egzotyczne. Dzisiaj wyjazd w egzotyczne zakątki świata nie stanowi najmniejszego problemu i jeśli pragniemy odwiedzić Meksyk, Kubę czy Mauritius, trzeba tylko zdobyć wymagane fundusze.


Tak więc Rowy noclegi przed sezonem to bez wątpienia dobry pomysł - kliknij w link. Nieco mniej możemy ugrać w punktach gastronomii, jednak i tam, przy najnowszych zdolnościach negocjacyjnych, restauratorzy są w stanie spuścić z ceny od 15 do 30% (przy całkiem obfitym posiłku dla czterech osób).

Masz zamiar zwiększyć swoją wiedzę i poczytać następne wątki na ten temat? To świetnie - kliknij zatem na hiperłącze do witryny (http://www.entrevilles.pl/) i przejdź do interesującej witryny.

Pogoda nad Morzem Bałtyckim może stanowić określoną przeszkodę dla osób
morze
Redaktor: Photographer Sergy
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
oczekujących od wczasów plażowania i dużej dawki słońca, jednak wszyscy ci, którzy pragną porządnie odpocząć za niewielkie pieniądze powinni na pewno przemyśleć tę propozycję.

Polskie wybrzeże obfituje w atrakcje turystyczne, a odłożone w ten sposób pieniądze możemy przeznaczyć na dobry aparat fotograficzny do upamiętniania naszych wojaży. Zawsze to lepsza inwestycja niż kieszeń restauratora czy hotelarza. To tym bardziej dobra propozycja dla osób, które nie będą przepadać za wspaniałymi plażami, hałasem, dużą ilością zapachów. A tak jest niewątpliwie w lipcu i sierpniu. Tymczasem, w czerwcu nie dość, że jest nie tak drogo, to jeszcze spokojniej i bez wątpienia można wypocząć. Może się zdarzyć, że znajdziesz korzystniejszą pogodę niż w pełni lata, ale woda będzie pewna ze zimna na pływanie. Nic nie szkodzi, nad morzem w Rowach znajdziesz mnóstwo atrakcji do aktywnego wypoczynku.
22-06-03 07:08:05
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.