Paryż – miasto dla zakochanych, do którego warto jechać o każdej porze roku

Paryż – miasto zakochanych jest jednym z najpiękniejszych nazw niniejszego miejsca. Wiele par decyduje się na stolicę Francji na podróż po ślubie, by przeżyć z kochaną osobą romantyczne chwile tuż po uroczystościach zawarcia związku małżeńskiego. Niejednokrotnie też panowie są zdecydowanie właśnie tam zadać to najważniejsze pytanie swej wybrance, albowiem pani będąca pod wrażeniem tego przepięknego miasta zapewne nie powie „nie”.
Warto zacząć wspólne życie na moście zakochanych, pamiętając o tej chwili do końca naszych dni.

Ten proponowany wpis (http://www.testynaprawojazdy.eu/oferta.html), który zawiera dane na omawiany temat, jest nieziemsko ciekawy, ale masz możliwość poznać odmienne wiadomości na ten temat, klikając tu.

Jeżeli zatem i ty zamierzasz jechać do Paryża, biorąc tam ze sobą swą ukochaną, musisz wiedzieć, co oferuje nadmienione miasto, by świetnie je poznać.
Paryż
Redaktor: Soreen D
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Za szczególnie romantyczne miejsce uznawany jest plac Place de Furstenberg, gdzie dobrze jest siąść komfortowo na ławce oraz tak zwyczajnie cieszyć się otaczającym nas dywanem pięknych, pachnących kwiatów, gdy słońce jest wysoko na niebie. Tutaj też dobrze przyklęknąć, gdy chcemy prosić ukochaną o rękę, a później iść do jednej z przeuroczych knajpek, jakich w tym miejscu nie brakuje (lot.com/bilety-lotnicze/loty-do-frankfurt). Po tam rewelacyjnym początku wspólnego wyjazdu można planować sobie dalsze zwiedzanie, na pierwszym miejscu umieszczając rzecz jasna wieżę Eiffla. To w szczególności swoisty obiekt Paryża, dlatego nie można wrócić bez fotografii uwieczniającej nas z niniejszą wieżą.

Paryż
Redaktor: Steve Baty
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Drugim kluczowym punktem jest Luwr, czyli największe muzeum sztuki na świecie, w którym jest 255 sal wystawowych. Należy mieć rzeczywiście sporo czasu, bo jest co oglądać oraz czym się zachwycać. Trzeba też pamiętać o Łuku Triumfalnym oraz Wersalu, pałacu z pięknym parkiem, jaki każdego roku zwiedzają miliony turystów. W Paryżu mieści się również znana, gotycka katedra Notre-Dame oraz najsłynniejsza aleja Paryża, czyli Pola Elizejskie (pozyskaj więcej informacji). To właśnie w tym miejscu w każdym roku organizowane są parady wojskowe.


Następne artykuły

Zobacz czemu warto wypożyczyć samochód

auto miejskie
Bytowanie bez auta jest w obecnych czasach po prostu niemożliwe. Wyjątkowo trudno sobie wyobrazić codzienność bez tego pojazdu. Od kiedy tylko zrobiono pierwszy model samochodu, wynalazek ten okazał się obiektem pożądania tysięcy ludzi w każdym zakątku świata.


Jeżeli zwiedzimy już Paryż oraz marzy nam się kolejna podróż, warto tym razem obrać sobie za cel Frankfurt. Rzecz jasna nie jest to miasto miłości, ale także dobrze je odwiedzić, choć weekendowe. Frankfurt codziennie tętni życiem, a jego znamiennym punktem są bez wątpienia lśniące w słońcu drapacze chmur zlokalizowane w samym centrum miasta.
24-02-06 14:30:03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.