Wspomnienia z wakacji
autobus
Redaktor: Sunciti _ Sundaram's Images + Messages
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Wynajem auta na uroczystość weselną - który pojazd wybrać?

Zawarcie związku małżeńskiego jest okazją wyjątkową, zatem każda Para Młoda śni o tym, by przybyć na uroczystość w jedynym pojeździe. Najmilej w tym celu wynajmują samochód. Tu pojawia się kłopot - jakie auto dobrać i na co wówczas zwracać nacisk?
Redaktor: Archiway Andres

Piękne miasta i noclegi w pokojach

W Polsce znajduje się duża liczba miejsc, które warte są zobaczenia i w których jest bardzo dużo różnego rodzaju atrakcji. Do tego rodzaju miejsc często zaliczyć można duże ośrodki miejskie. Oprócz Warszawy jest na tych terenach dużo innych miejscowości, które warte są odwiedzenia z rozmaitych powodów. Ciekawostki, jakie się tam znajdują mogą mieć zróżnicowany charakter. W związku z urozmaiconą i ciekawą historią określonego regionu nierzadko można tam spotkać wiele pozostałości z minionych lat.
morze
Redaktor: J. Triepke
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Dlaczego mamy chcieć odwiedzić plaże Bałtyku przed rozpoczęciem sezonu? Sprawdź jakie rzeczy tam na ciebie mogą czekać!

Wyjazd nad morze przed sezonem urlopowym jest jak ruletka w związku z pogodą,ale dla osób o skromnym budżecie na wczasy może okazać się strzałem w dziesiątkę.
wakacje
Redaktor: Doug McCaughan
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Już dziś zabukuj bilet na busa do Włoch, a z pewnością spędzisz wystrzałowe wakacje!

W dalszym ciągu nie masz planów na tegoroczne wczasy? Najwyższy moment, tak aby porozglądać się za jakąś ciekawą propozycją. Jak wiadomo, wszystkie agencje turystyczne przygotowują dla własnych kontrahentów rozmaite oferty, jednak nie każdemu załatwiona wycieczka przypadnie do gustu. Jeżeli jesteś osobą, która nie lubi się podporządkowywać oraz woli samodzielnie jeździć to musisz przeczytać ten materiał, gdyż zorientujesz się, w jakie miejsce najlepiej wybrać się na tegoroczne wczasy.
Kołobrzeg
Redaktor: zeesenboot
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Hotel Kołobrzeg, ośrodki wypoczynkowe nad morzem – miejsca, w których każdy wyszuka odpowiedni dla siebie nocleg na wczasy i nie tylko.

Cieplejsze dni zaczynają jednostkę zachęcać ku rozmyślaniom na temat urlopowych wycieczek. Sporo osób przypomina sobie wtedy swoje poprzednie wczasy. Inne tymczasem myślą o tych nadchodzących. Toteż wczasy uważane są za jeden z najprzyjemniejszych zagadnień, do którego zawsze chętnie się powraca.
Warszawa
Redaktor: Monika
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Współczesna stolica pełna życia, czyli weekendowa podróż do Londynu

Jeżeli w okresie wakacyjnym okaże się, że nie możemy liczyć na planowany, długi urlop w miejscu pracy, zawsze pozostaje nam jeszcze inna opcja – szybka, trwająca jeden weekend wycieczka. Pozwoli nam ona na aktywny odpoczynek podczas zwiedzania wybranego miasta, skupiając się jedynie na najważniejszych miejscach, które wydadzą nam się najciekawsze. Oto jak może wyglądać tego typu podróż na przykładzie wycieczki do Londynu.
hotel
Redaktor: Torsten Maue
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Pokoje na nocleg w Legnicy

Polska to cudowny kraj i w różnych miejscach jesteśmy w stanie się o tym przekonać niemalże wszędzie. Rzeczywistość wygląda tak, że często cudze chwalimy a tego, co nasze nie znamy. Ale, gdy na przykład wychodzi na to, że musimy pojechać do Legnicy i wreszcie tam przybędziemy, to zaczynamy się zastanawiać czy czasem nie trafiliśmy do jakiegoś ślicznego, mniejszego, zagranicznego miasteczka.
pensjonat w górach
Redaktor: Pawel Pacholec
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Sprawdzamy oferty - w którym miejscu możemy zatrzymać się będąc w Bieszczadach?

Podróżnicy z całej Polski zjeżdżają się w obszary Bieszczadów przez cały rok. Zimową porą możemy jeździć na nartach, w okresie letnim chętniej zdobywa się szczyty krążąc szlakami turystycznymi. Przeważnie spędza się tam kilka bądź kilkanaście dni, stąd warto zaznajomić się z propozycjami pensjonatów, w jakich będziemy mogli się zatrzymać.

Metoda na połączenie sportu z odpoczynkiem

Spływ pontonowy Przełomem Bardzkim jest wyprawą pięcioma meandrami, przepoławiającymi góry Bardzkie, ukazując skały wysokie na paręnaście metrów. Lasy schodzą swą zielonością do samej rzeczki, łąki swoimi barwami a także zapachem zapierają oddech w piersi. Wszystko to w ciszy zakłóconej jedynie trelem ptaków, szumem liści jak też pluskiem wody. Jednym słowem Przełom Bardzki - cudo Sudetów.
grecja, sanorini
Redaktor: Neil Thompson
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Interesujące propozycje na urlop

Pomysły na wakacje dobrze wybierać z rozsądkiem, wnikliwie rozważając każdą możliwą podróż wakacyjną. Warto przygotować się dziś na bardziej aktywne formy odpoczywania oraz na co mniej banalne oferty biura podróży, lub też zaufać sprawdzonym od lat lokalizacjom.
1 2 3 4 5 6 7
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.