Odpoczynek
Narty, sporty zimowe
Redaktor: boogy_man
Zaczerpnięte z: www.sxc.hu

Czy załatwiliśmy już wyjazdy narciarskie, które zawsze radują się dużym powodzeniem ?

Wyjazdy narciarskie mają szansę okazać się świetnym planem na urlop. Sporo osób rezerwuje wyjazdy narciarskie. Dużo większym powodzeniem cieszą się różnorakiego rodzaju sporty ekstremalne, w których pojawia się szybkość i spora dawka adrenaliny, zatem nie może nas dziwić, że zimą dużym zainteresowaniem radują się również wyjazdy narciarskie.
wycieczka po Egipcie
Redaktor: ohhenry415
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Rodos last minute to idealna propozycja dla rodzin

Planując wakacyjny czas musimy myśleć o milionie różnorakich detalach, ale najważniejsze będzie to, żeby wyszukane przez nas miejsce było odpowiednie dla każdego członka rodziny. Żeby odnalazło się coś właściwego dla najmłodszych, lecz również dla dorosłych, tak by każdy miał szansę wypoczywać w takich sytuacjach, w jakich najbardziej lubi.
podlaskie
Redaktor: sszdl
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Gdzie znaleźć ciszę i piękne widoki? Dobrą propozycją jest Podlasie

Podlasie to stara z punktu historycznego kraina Polski, która położona jest na Nizinie Podlaskiej. Historycznie region ten zajmuje centralną oraz południową część województwa podlaskiego, lecz również rozciąga się na północny wschód i północ województwa lubelskiego. Zahacza także o wschodni skrawek województwa mazowieckiego. Podlasie to jedyny w swoim rodzaju region, szczególnie, że można w tym miejscu znaleźć mieszaninę tradycji oraz różnych wierzeń, przykładowo pozostałości bardzo ciekawej kulturowo społeczności polskich Tatarów.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.