Skitouring - fantastyczny sposób na to, ażeby polepszyć kondycję

Szybko zapadający zmrok, spadające z drzew liście, słupki rtęci szybujące w dół, deszczowa aura za oknem - jesień zadomowiła się u nas na dobre. Jednak czas prędko mija i nim zdążymy się spostrzec nadejdzie zima.
Jedni przyjmują ową „nowinę” z niepokojem, inni na samą tylko myśl o białej porze roku skaczą z radości, cały rok kompletując niezbędny sprzęt i przeglądając oferty biur turystycznych w poszukiwaniu najbardziej interesującej propozycji.


skitouring
Redaktor: Macnetize.com
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Austria, Szwajcaria, południowy Tyrol każdego roku przyciągają setki spragnionych „białego szaleństwa” turystów z niemal wszystkich zakątków globu. Chłód, fascynujące krajobrazy przed oczami, zadbane stoki i masa śniegu dookoła to dla zwolenników sportów zimowych doskonałe, wręcz wymarzone warunki. W tej chwili coraz większą popularnością cieszy się skitouring. Zapewne wielu z Was zachodzi w głowę, co kryje się pod tym pojęciem. Nie obeznanym wyjaśniamy: to nic innego jak połączenie wędrówki po górach i tradycyjnego zjazdu na nartach.

Poszukujesz dodatkowych materiałów na prezentowany tutaj temat? To nie problem, po prostu wejdź do serwisu (https://www.apollotour.pl/kierunki/wczasy-w-ameryce/meksyk) a zobaczysz, że to było niezwykle proste.

Co ciekawe opisywana forma uprawiania sportu była znana już dawniej a ostatnio niejako „odkurzona” znowu powraca do łask. A jeżeli, szusowanie po stoku to Twój żywioł zainwestuj w narty K2. Dlaczego dobrzebyłoby je kupić? Przyczyn jest przynajmniej kilka.
Wspaniałe właściwości jezdne, niezwykła dynamika, ogromna stabilność, idealne trzymanie krawędzi przy największych prędkościach, dobra przyczepność, wysoka jakość wykonania, wykorzystanie nowoczesnych technologii - wyliczać można bez ustanku.
23-09-03 11:30:04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.