Czy warto każde wakacje spędzać w ten sam sposób? Może w tym roku zmienić trochę charakter wyjazdów?

Niektórzy przyzwyczaili się, że każdy urlop spędzają w ten sam sposób. To dla nich wygodne jeździć z biurem podróży, gdyż nie tracą czasu na planowanie. Natomiast niektórzy mają sentyment do danego miejsca. Dlatego wybierają się tam co roku. Może tak w tym roku zmienić swoje przyzwyczajenia?


Pewnie niektórzy będą zdziwieni po co je zmieniać, skoro tak jest najwygodniej? Otóż chociażby po to, by przeżyć te wakacje - (domek do wynajęcia na kaszubach) z większą intensywnością oraz później mieć co wspominać, kiedy powrócimy po wakacjach do biura. Jak mamy w ciągu roku do dyspozycji zaledwie 26 dni urlopu, to dobrze jest z nich skorzystać maksymalnie.
Paryż
Redaktor: Soreen D
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Tak na dobrą sprawę to mało pamięta się z dni przeleżanych na plaży ( tutaj). Znacznie bardziej zostaje w pamięci czas spędzony aktywnie. Z tego względu warto jeszcze tego roku zdecydować się na coś innego i osobiście poczuć różnicę.

Możemy na przykład sprawdzić promocje na tanie loty w internecie. Możemy kupić przykładowo bilet z Warszawy do Bułgarii, spędzić tam kilka dni, a następnie bilety lotnicze Sofia - Bruksela. Pooglądać Belgię i wrócić do kraju.
miasto
Redaktor: Medas-Media
Zaczerpnięte z: Medas-Media
To tylko jedna z ciekawych opcji, gdyż ilość ofert tanich biletów jest naprawdę duża. Natomiast możliwości, jeśli mowa o ciekawych miejscach w samej Europie jest tyle, iż mamy co zwiedzać przez parę następnych lat.


Jeżeli mamy obawy co do dalekich wypraw, to nic nie stoi na przeszkodzie żebyśmy poznawali piękne zakątki Europy (całkiem przydatna strona, warto zajrzeć). Jeśli wypatrzymy tanie bilety lotnicze Paryż - Bukareszt, to znajdźmy inne pasujące połączenia. Możemy przecież część drogi przemierzyć pociągiem. To może być bardzo ciekawa przygoda.
23-06-21 09:54:27
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.