Dzieci
siłownia na świeżym powietrzu
Redaktor: Brisbane City Council
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Basenik dla dzieciaków, kontra nauka pływania przeznaczona dla osób pełnoletnich - a więc, jak ochronić dziecko przed niebezpieczeństwem

Jakie powstały baseny przeznaczone dla dzieci? Na co nam dorosłym uczenie się pływania? Te wszystkie rzeczy i jeszcze więcej się dowiesz, odczytując nasz własny felieton!
jazda konna nad morzem
Redaktor: devra
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Oryginalny pomysł na wakacje spędzone w sposób aktywny i z korzyścią dla sylwetki

Nie wszystkim służy leniuchowanie na plaży. Wszystkim, którzy preferują aktywnie wypoczywać z wieloma przygodami, można polecić spędzenie wakacji na obozie konnym.
wynajem busa
Redaktor: Nacho
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Robimy wycieczkę i nie mamy pojęcia, który środek transportu wybrać? Istnieje tak właściwie kilka możliwości wyboru

Jaki wynająć rodzaj transportu? To pytanie dla niektórych z nas jest bardzo ważne, tym bardziej gdy trzeba przygotować grupowy wyjazd. Jeśli mamy pomyśleć o wszystkim: ilości uczestników, kosztach i zapewnieniu bezpieczeństwa, to zamysł powinien być rzeczywiście dobrze przemyślany. W zależności od tego, w jakie miejsce zamierzamy się udać będziemy mieć do wyboru konkretny rodzaju transportu. Pośród nich na pierwszy plan wychodzi autobus, pociąg, mikrobus i własny samochód.
wrocław
Redaktor: Alberto Cabello
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Co warto zobaczyć w magicznym Wrocławiu? Z czego jest znane to miasto?

Wrocław uznawany jest za jedno z wyjątkowych miast w Polsce. Chętnie przyjeżdżają do niego Polacy, a także osoby z innych krajów. „Wrocław zwiedzanie”, „Wrocław ciekawe miejsca” czy „interesujące miejsca we Wrocławiu” to hasła wyjątkowo często wstukiwane w wyszukiwarkę internetową. Dlaczego? Bo jest to jedno z najbardziej znanych miejsc w Polsce, w którym zobaczyć i przeżyć można naprawdę bardzo wiele.
nocleg Krosno
Redaktor: Nathan Hughes Hamilton
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jakie obiekty należy zobaczyć w Krośnie?

Tak jak w wielu polskich miejscowościach, dobry nocleg można odnaleźć również w Krośnie. Jest to miasto położone w południowo-wschodniej Polsce w województwie podkarpackim.


Jakie obiekty należy zobaczyć w Krośnie?

Podczas obecności w tym mieście warto obejrzeć Centrum Dziedzictwa Szkła.
turystyka
Redaktor: http://www.sxc.hu
Zaczerpnięte z: http://www.sxc.hu

Niejedno dziecko w szkolnym wieku ma ochotę spędzać dużo czasu z kolegami, na przykład na obozie

Obóz albo kolonie to fantastyczna sprawa dla niejednego szkraba, ponieważ nabywa tam samodzielności i ma możliwość poznać nowych ludzi.


Niejedno dziecko w szkolnym wieku ma ochotę spędzać dużo czasu z kolegami, na przykład na obozie

Kiedy nasz szkrab zaczyna chodzić do szkoły i widzimy u niego chęć zacieśniania bliższych więzi z kolegami, to najlepszym planem będzie zapisanie go na jakikolwiek obóz.
odchudzanie
Zaczerpnięte z: pixabay.com

Odnajdź w swoim wnętrzu na nowo małego dzieciaka - czyli zabawki z dzieciństwa

W kilku ostatnich latach jesteśmy w stanie zanotować powrót dawnych, nieco zapomnianych zabawek, które kiedyś były bardzo popularne na polskich ulicach. Moda na retro odżywa co jakiś czas, natomiast obecnie mamy zdaje się jej prawdziwy renesans.


Odnajdź w swoim wnętrzu na nowo małego dzieciaka - czyli zabawki z dzieciństwa

Na rynku pojawiło się parę marek, które przywrócono do życia a które mają się wyjątkowo nieźle ciesząc się całkiem sporą popularnością.
kondycja
Redaktor: Tom Dennis Radetzki
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Nadchodzi wiosna! Jak odpowiednio dbać o siebie w te wiosenne dni?

Praktycznie co roku wraz z nadejściem wiosny na różnego rodzaju siłowniach lub po prostu w parkach pojawia się coraz większa ilość ludzi - nic w końcu dziwnego, gdyż zwykle staramy się zgubić zbędne kilogramy po zimie, a równocześnie zadbać o swą kondycję na zbliżające się cieplejsze miesiące.
finanse, pieniądze

"Chorobą" współczesnych szkrabów jest zbyt długie przesiadywanie z tabletem - dlatego trzeba znaleźć ich interesujące zajęcie związane ze zwierzętami

W dzisiejszych czasach raczej nie widzi się już dzieci, które bawią się w parku. Najczęściej siedzą w mieszkaniach i są zajęte swoimi telefonami.
Morze, Mielno
Redaktor: powazny
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Wakacje domku wczasowym w nadmorskiej miejscowości

Wspaniała pogoda, piaszczysta plaża i wakacje to trzy rzeczy o których marzy prawie każdy z nas. Upalne lato dopisuje, więc nie pozostaje nic innego, jak tylko wybrać lokalizację, zarezerwować domek letniskowy i wsiąść do pociągu.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.