Sezon
wakacje - portret
Redaktor: Piotr Drabik
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jeśli nie przepadasz za wakacyjnym wylegiwaniem się na plaży i wolisz aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu - warto zapoznać się z rozległą ofertą agroturystyki w polskich górach.

Każdy obywatel Polski marzy, żeby prócz godnego wynagradzania i spełnienia w pracy zawodowej, chociaż raz corocznie udać się z familią na letni wypoczynek. Gdy nadchodzi sezon urlopowy, zaczynają się konkretne dyskusje przy jadalnym stoliku o tym, w jakie rejony pragnęlibyśmy się udać, jaką kwotę pieniężną zamierzamy przeznaczyć na letni wypad i którą opcję relaksu wybieramy w trwającym sezonie.
Kołobrzeg, plaża
Redaktor: brzeszczot
Zaczerpnięte z: www.sxc.hu

Turystyczne atrakcje nad Morzem Bałtyckim, propozycja kwater w miejscowościach wypoczynkowych nad morzem.

Jednym z najbardziej popularnych regionów Polski jest wybrzeże Bałtyku. Ciągnące się kilometrami piaszczyste plaże każdego lata przyciągają setki tysięcy turystów, spragnionych gorącego słońca i ochłody w morskich falach. W zasadzie całe pomorze usiane jest mniejszymi i większymi środkami wypoczynkowymi. Niektóre z nich, na przykład Gdańsk, Szczecin czy Kołobrzeg przyjmują każdego lata bardzo dużą liczbę urlopowiczów, plaże są pełne wypoczywających, a w knajpach oraz klubach przez cały czas kręci się zabawa.
deska
Redaktor: @sage_solar
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jakie potrawy warto spróbować przebywając w bułgarskim Obzor?

miasto to należy do cichych kurortów nawet w szczycie sezonu. Bazy noclegowe generują małe hotele oraz pensjonaty. Są również nowe noclegowe kompleksy.


Jakie potrawy warto spróbować przebywając w bułgarskim Obzor?

Wschodnia część Obzor jest otoczona Wyżyną Stara Pianina.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.